Orzyc znalazł sposób na Wąsewo

Piłkarze Wąsewo po raz pierwszy w tym sezonie schodzili z boiska pokonani.
Piłkarze Wąsewo po raz pierwszy w tym sezonie schodzili z boiska pokonani. P. Nowak
Pierwszą porażkę w obecnym sezonie ponieśli piłkarze A klasowego KS Wąsewo. W niedzielne popołudnie, 25 wrześnie ulegli liderowi rozgrywek Orzycowi Chorzele 1:2.

Grający na własnym boisku w Brudkach Starych, niepokonani dotąd piłkarze z Wąsewa rozgrywali niezłe zawody, ale nie ustrzegli się błędów w defensywie. Nieporozumienie bramkarza i obrońcy wykorzystał gracz przyjezdnych i otworzył wynik spotkania. Jeszcze przed przerwą goście podwyższyli na 0:2 i z tym rezultatem schodzili do szatni.

Po zmianie stron gospodarze ambitnie dążyli do odrobienia strat, ale brakowało spokoju w akcjach ofensywnych. Dopiero w 70. minucie drogę do siatki Orzyca znalazł Adam Pałubiński i zdobył gola kontaktowego. To jednak wszystko, na co było stać w tym dniu drużynę Leszka Skrzecza. Pomimo, iż spotkanie do końca trzymało w napięciu to więcej bramek już nie padło i 3 punkty pojechały do Chorzel.

KS Wąsewo - Orzyc Chorzele 1:2 (0:2)
Bramka dla Wąsewa: Pałubiński Adam 70.

KS Wąsewo: Orłowski - Wojtyła, Jarka, Samsel, Godlewski - Korzeb Mariusz, Nerek, Przygoda, Sikora M. - Waracki, Pałubiński oraz Podolak, Jurkiewicz, Korzeb Marcin, Sikora B.