Orzeł Sypniewo wygrał turniej o puchar przewodniczącego rady miasta (zdjęcia, wideo)

Piłkarze z Sypniewa okazali się najlepsi w turnieju rocznika 98.
Piłkarze z Sypniewa okazali się najlepsi w turnieju rocznika 98. Fot. A. Dobkowski
Zawodnicy Orła Sypniewo z rocznika 98 okazali się najlepszym zespołem w turnieju o puchar przewodniczącego rady miasta w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

Turniej piłki nożnej w roczniku 1998

W finałowym spotkaniu po rzutach karnych pokonali Naki Olsztyn 2:1. W regulaminowym czasie Orzeł prowadził już 3:0, by ostatecznie zremisować 3:3.

Gospodarze turnieju MKS Narew Ostrołęka zajęli piąte miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Rymek z Orła Sypniewo, najlepszym bramkarzem Norbert Dobkowski z MKS Narew Ostrołęka, najlepszym zawodnikiem wybrano Bartosza Salwowskiego z Naki Olsztyn, a miano najlepszego zawodnika z naszego miasta przypadło Mariuszowi Wierzbowskiemu z MKS Narew Ostrołęka.

Skrócone wyniki turnieju, ćwierćfinały: Orzeł Sypniewo - Nadnarwianka Pułtusk 6:2, MKS Narew I Ostrołęka - Bug Wyszków 0:2, Olimpia Zambrów - UKS Narew Ostrołęka 3:0, Naki Olsztyn - Kupik Kadzidło 0:0 k. 3:1.
Półfinały: Orzeł Sypniewo - Olimpia Zambrów 4:2, Bug Wyszków - Naki Olsztyn 1:3
Finał: Orzeł Sypniewo - Naki Olsztyn 3:3 k. 2:1

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. Orzeł Sypniewo, 2. Naki Olsztyn, 3. Bug Wyszków, 4. Olimpia Zambrów, 5. MKS Narew I Ostrołęka, 6. UKS Narew Ostrołęka, 7. Kurpik Kadzidło, 8. Nadnarwianka Pułtusk, 9. MKS Narew II Ostrołęka, 10. Korona HiD Ostrołęka, 11. KS CK Troszyn, 12. Life Siennica.