Orz Goworowo lepszy od GLKS Lelis. Zobacz zdjęcia i wideo

Po ciekawym starciu w Goworowie lepsi okazali się gospodarze.
Po ciekawym starciu w Goworowie lepsi okazali się gospodarze. A. Dobkowski
W spotkaniu 12. kolejki rozgrywek B klasy piłkarze Orza Goworowo pokonali GLKS Lelis 4:2.

Orz Goworowo - GLKS Lelis

Spotkanie w Goworowie wzbudziło spore emocje, a kibice przybyli na mecz nie narzekali na brak emocji i bramek. Wynik konfrontacji już w trzeciej minucie gry otworzył Łukasz Grabowski i dał prowadzenie gospodarzom. Kilkanaście minut później wyrównujące trafienie zapisał na swoim koncie Paweł Zalewski.

Jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Patryk Sujkowski i Orz do szatni schodził prowadząc 2:1. Po zmianie stron więcej sytuacji strzeleckich mieli gospodarzy. Najpierw do siatki gości trafił Łukasz Dumała, pewnie egzekwując rzut karny, a następnie strzałem z dystansu w samo okienku golkipera GLKS Lelis zaskoczył Patryk Sujkowski.

Goście walczyli do końca o drugą bramkę i w 87. minucie meczu za sprawą Sebastiana Koska zdobyli drugiego gola. Ostateczne w niedzielne popołudnie na stadionie w Goworowie to podopieczni trenera Cezarego Gęsicha cieszyli się z wygranej i kompletu punktów.

Orz Goworowo - GLKS Lelis 4:2 (2:1)
Bramki: Grabowski 3., Sujkowski 45., 61., Dumała 52. - Zalewski 22., Kosek 87.