Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Opieka społeczna zaprasza

anek
Do Klubu Integracji Społecznej. Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza osoby długotrwale bezrobotne, zainteresowane udziałem w projekcie pod nazwą "Klub Integracji Społecznej" do zgłaszania się do siedziby ośrodka przy ul. 3 Maja 16 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Szczegółowych informacji udzielają Agnieszka Mróz i Ewa Chmielewska.

Na bezpłatne obiady. Przypominamy, iż osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą złożyć wniosek o przyznanie bezpłatnych posiłków dla dzieci do Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie przy ul. 3 Maja 16 - w poniedziałki w godzinach 8.00-18.00, od wtorku do piątku w godzinach 8.00-16.00, tel. 742-49-02 lub 742-40-97. Z bezpłatnych obiadów mogą korzystać osoby, których dochód na członka rodziny nie przekracza 316 zł miesięcznie.
Do domu dziennego pobytu. MOPS zaprasza również osoby w podeszłym wieku i proponuje tanie, smaczne obiady, ćwiczenia rehabilitacyjne i miłe spędzanie czasu. Dom dziennego pobytu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, tel. 742-59-21.
Do korzystania z internetu. W Ośrodku Pomocy Społecznej można nieodpłatnie korzystać z internetu celem poszukiwania pracy. Osoby chętne mogą zgłaszać się do pokoju nr 2 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-12.00.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki