Olimp rozpoczął sezon od zwycięstwa nad Czarnymi

Kadeci Olimpu nowy sezon rozpoczęli od zwycięstwa.
Kadeci Olimpu nowy sezon rozpoczęli od zwycięstwa. A. Dobkowski
Bardzo dobrze zmagania w I lidze kadetów rozpoczęli młodzi siatkarze Olimpu. Podopieczni trenera Norberta Majkowskiego pokonali jednego z faworytów ligi Czarnych Radom 3:2.

W wyjazdowym spotkaniu siatkarze Olimpu mogli się cieszyć ze zwycięstwa już po nieco godzinie gry. Pierwsze dwie partie ostrołęczanie wygrali 25:23, 25:23. W trzecim secie naszych siatkarzy dopadła jednak niedyspozycja związana z chorobą i popsuła grę zespołu.

Tym razem to Czarni wygrali seta 25:20 i w kolejnym ponownie 25:20. Nasi siatkarze walczyli jednak do końca i wygrali w tie-breaku 15:10.

Co ciekawe w ekipie gospodarzy wystąpił Paweł Zdrojewski, który jeszcze w zeszłym sezonie reprezentował barwy ostrołęckiego klubu.

Czarni Radom - Olimp Ostrołęka 2:3 (23:25, 23:25, 25:20, 25:20, 10:15)