OKLA i Siódemka bez medalu w przełajowych Mistrzostwach Polski

Walka o medale była niezwykle zacięta i emocjonująca.
Walka o medale była niezwykle zacięta i emocjonująca. M. Pędzich
Bez medalu powrócili lekkoatleci OKLA Ostrołęka i UKS Siódemka Ostrołęka z Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych.

Dobre wyniki osiągnęli reprezentanci OKLA prowadzeni przez trenerów: Mariannę Pędzich, Krzysztofa Tyszkę i Bartosza Witkowskiego. W sumie zdobyli 21 punktów do klasyfikacji współzawodnictwa sportowego.

Blisko strefy medalowej był Paweł Polakowski, który zajął piąte miejsce na dystansie 3 km. Dziesiąte miejsce zajęła w swojej kategorii Weronika Dworecka, jedenaste Natalia Nowak, szesnaste Aleksandra Gruz i Wioleta Głażewska.

Poza dziesiątką plasowali się zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka. Martyna Budziłek była dwunasta na dystansie 4 km. Daniel Gadomski i Karol Kudrzycki, odpowiednio plasowali się na miejscu 14 i 55.