OKK nadal bez ligowego zwycięstwa

Wiceprezes ostrołęckiego OKK, Rafał Wysocki zdobył 14 punktów w spotkaniu w Nadarzynie. Fot. A. Dobkowski
Nie wiedzie się zawodnikom ostrołęckiego OKK w rozgrywkach III ligi koszykówki. Tym razem podopieczni Marcina Baczewskiego przegrali w wyjazdowym spotkaniu z GLKS Nadarzyn 68:81.

Tym razem ostrołęczanie rozegrali zdecydowanie lepsze zawody, niż w dwóch pierwszych przegranych konfrontacjach. Po pierwszej połowie meczu prowadzili nawet sześcioma punktami i wiele wskazywało na to, że mogą odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Niestety po trzeciej bardzo wyrównanej kwarcie przyszedł znaczny kryzys. OKK zdecydowanie opadło z sił, popełniało więcej błędów w obronie i nie dało rady nawiązać skutecznej walki o zwycięstwo.
W drużynie po raz kolejny nie zagrał rozgrywający Wojciech Augustyniak, którego absencja jest bardzo ważna dla całego zespołu. Najlepiej punktującymi zawodnikami dla Ostrołęki byli Łukasz Ryfa 26 i Rafał Wysocki 14.

GLKS Nadarzyn - OKK Ostrołęka 81:68 (14:19, 18:19, 17:15, 32:15).

Kolejny mecz OKK Ostrołęka wreszcie zagra w roli gospodarza z OKK Sokół Ostrów Mazowiecka, w sobotę 30 października w sali sportowej ZS nr 5 przy ulicy Berlinga 5. Mecz wstępnie zaplanowano na godzinę 16.00.

Rozegrane spotkania 3. kolejki: GLKS Nadarzyn - OKK Ostrołęka 81:68, MKS Jurand Ciechanów - UKS Jagiellonka Warszawa 56:65