Ogrodnik drugi na Mazowszu

Bardzo niewiele zabrakło Piotrowi Ogrodnikowi (w środku), aby wywalczyć przepustkę do turnieju ogólnopolskiego. www.agamar.pl/ts
Bardzo dobry występ zanotował w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetów ostrowski tenisista Piotr Ogrodnik.

Zawodnik Ostrowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego stoczył w Wyszogrodzie 4 pojedynki, które jednogłośnie rozstrzygał na swoją korzyść. Dopiero w finale został zatrzymany przez Macieja Kotarskiego. Ogrodnik przegrał pojedynek w stosunku 0:3 (9,8,10) i ostatecznie musiał ustąpić miejsca na najwyższym stopniu podium rywalowi, który w nagrodę uzyskał awans do Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego. Zawodnikowi z Ostrowi na pocieszenie pozostał tylko puchar za zdobycie drugiego miejsca. Piotr Ogrodnik był jedynym ping-pongistą z Ostrowi, który uczestniczył w tych zawodach.