Odzyskali skuteczność i pokonali Cuprum Mundo Lubin. Zobacz zdjęcia i wideo

Nasi siatkarze tym razem stanęli na wysokości zadania.
Nasi siatkarze tym razem stanęli na wysokości zadania. A. Dobkowski
Siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęka zrewanżowali się Cuprum Mundo Lubin za porażkę z pierwszego spotkania o trzecie miejsce w rozgrywkach I ligi. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Dudźca odnieśli pewne zwycięstwo 3:0.

Energa Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin

Niedzielne spotkanie spacerkiem dla naszych siatkarzy nie było, ale to biało-czerwoni w przekroju całego meczu byli zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie odnieśli zwycięstwo. W wyjściowym składzie niespodzianek nie było. Na pozycji przyjmującego zobaczyliśmy jednak tym razem Grzegorza Białka, który grał na zmianę z Maciejem Naliwajką.

W pierwszym secie nasi siatkarze zaskoczyli rywali skuteczną zagrywką i silnym atakiem ze skrzydeł. Zdecydowanie lepsze zawody w naszym zespole rozgrywał atakujący Janek Król, który miał duży udział w zwycięstwie w pierwszej i drugiej partii niedzielnego spotkania.

W trzecim secie po niezwykle zaciętej walce na przewagi wygrali nasi siatkarze 28:26 i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Więcej we wtorkowym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego"

Energa Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin 3:0 (25:19, 25:23, 28:26)
Energa Pekpol: Pietkiewicz, Krzywiecki, Król, Szczygielski, Stańczuk, Białek, Mihułka (l) oraz Naliwajko.