Oddział PZU w Ostrołęce – ubezpieczenia dla każdego i na każdą sytuację

Materiał informacyjny PZU
Udostępnij:
Chcesz ubezpieczyć swoje życie, zdrowie, a może zabezpieczyć przyszłość dzieci? Potrzebujesz porozmawiać o ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych lub zgłosić szkodę? Służymy pomocą! Zapraszamy do oddziału PZU przy ul. Gomulickiego 2 w Ostrołęce. Nasz oddział położony jest w pięknym, zabytkowym budynku za klasztorem. Dla zmotoryzowanych mamy bezpłatny parking.

Ubezpieczenia na życie

W PZU w ramach jednej polisy, można ubezpieczyć całą rodzinę. To bardzo wygodna opcja, która pozwoli kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Klienci PZU chętnie decydują się na objęcie ochroną, w ramach jednej polisy siebie, małżonka lub partnera życiowego oraz dzieci.

Ubezpieczenia indywidualne dają możliwość szerokiej ochrony i obejmują finansowe wsparcie nie tylko w przypadku śmierci. To także pomoc finansowa w sytuacjach takich, jak np. leczenie w szpitalu, operacje chirurgiczne, wystąpienie
ciężkiej choroby (np. nowotworu), utrata sprawności w codziennym życiu (np. brak możliwości schylania się, siedzenia
czy chodzenia po schodach) – aż po organizację wyjazdu na leczenie za granicą i pokrycie jego kosztów.

Zakres każdego z ubezpieczeń jest tak przygotowany, by chronił od tych przypadków i chorób, które zdarzają się najczęściej i wywołują w nas największe obawy. Dlatego m.in. obejmują one możliwość wielokrotnej wypłaty świadczenia, najszerszą w Polsce listę dziecięcych ciężkich chorób czy dodatkowe wsparcie w razie hospitalizacji w wyniku nowotworu. Warto podkreślić, że zakresy ubezpieczeń dziecięcych zostały specjalnie dopasowane do chorób i wypadków, które przydarzają się najmłodszym, zapewniając dzieciom najbardziej kompleksową ochronę w kraju.

Ubezpieczenia zdrowotne

Dziś nikogo nie trzeba przekonywać, jak bardzo ważny jest szybki dostęp do lekarza i badań diagnostycznych. Posiadając ubezpieczenie zdrowotne w PZU zapewniamy sobie komfort dostępu do konsultacji lekarskich bez skierowań oraz do badań diagnostycznych wtedy, gdy ich rzeczywiście potrzebujemy.

Do internisty, pediatry i lekarza rodzinnego możemy dostać się w ciągu 48 godzin, a do specjalisty w ciągu maksymalnie
5 dni roboczych. Do dyspozycji mamy ponad 2 200 placówek medycznych w blisko 600 miastach, w tym 130 placówek własnych PZU Zdrowie.

Ubezpieczenia pojazdów

Chcemy również zwrócić uwagę na ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Klient, który zawiera OC w PZU, może liczyć na szereg korzyści. Dzięki ubezpieczeniu nie musi płacić za skutki kolizji lub wypadku, który spowoduje. Odszkodowanie pokryje nie tylko koszty naprawy pojazdów lub innego mienia uszkodzonego w wypadku, ale także koszty leczenia poszkodowanych osób. Razem z OC otrzyma także usługę bezpośredniej likwidacji szkody, z której może skorzystać, gdy ktoś uszkodzi jego samochód. Załatwimy za niego formalności z innym ubezpieczycielem i wypłacimy odszkodowanie.

Klienci kupujący OC w PZU otrzymują wariant assistance, dzięki któremu PZU udzieli pomocy w razie wypadku. Możemy zorganizować m.in. naprawę na miejscu czy holowanie.

Ubezpieczenia domu i mieszkania

Kompleksowe ubezpieczenie mieszkania czy domu zapewni wsparcie i spokój w różnych nieprzewidzianych sytuacjach
losowych. Polisa PZU Dom chroni nie tylko przed skutkami zalania, włamania czy pożaru, ale także m.in. powodzi, huraganu, upadku drzewa lub uderzenia pojazdu w dom czy ogrodzenie. W ramach ochrony nieruchomości możesz
zdecydować się na Wariant Serwisowy i zamiast wypłaty odszkodowania wybrać naprawę szkody przez ekipę remontową, którą zorganizuje i opłaci PZU.

To tylko niektóre z rozwiązań bardzo szerokiej oferty produktów naszej firmy. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego oddziału przy Gomulickiego 2 w Ostrołęce i na stronę internetową www.ostroleka.oddzialpzu.pl

Nasz zespół tworzą ludzie otwarci na potrzeby innych i chętnie służący pomocą. Wykonujemy swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Mamy wieloletnie doświadczenie, więc odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie