Obierwia. Piknik Rodzinny z okazji 10-lecia pizzerii Fantazja już w niedzielę, 25.08.2019, od godz. 14.00

Materiał partnera zewnętrznego

Wideo

Zobacz galerię (2 zdjęcia)
Muzycznie i smacznie będzie na pikniku rodzinnym, który w niedzielę, 25 sierpnia, odbędzie się w Obierwi. Tego dnia jubileusz 10-lecia świętować będzie pizzeria Fantazja.

Na scenie na placu przy pizzerii melodie ludowe nie tylko z naszego regionu wykona Kapela Kurpiowska Jana Kani. Potem zagra zespół Droga na Ostrołękę, publiczność będzie więc mogła pobawić się przy dźwiękach country. Następnie zaśpiewa duet Justyna & Kris. Justyna Adamczak i Krzysztof Szpot wykonają największe włoskie hity po polsku i własne utwory. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba B & B Party.

Niespodzianki dla dorosłych i dla dzieci

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych gości. Dla dzieci przygotowano m.in. malowanie buziek, dmuchane zjeżdżalnie, trampolinę i bańki mydlane. Dla wszystkich uczestników zabawy przewidziane są niespodzianki i nagroda główna - rower.

Będzie także specjalna strefa gastronomiczna, na której goście pikniku będą się mogli zapoznać ze smakami Fantazji.
Zabawa rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 21.30. Wstęp jest wolny.

PIZZERIA FANTAZJA ZAPRASZA NA PIKNIK RODZINNY

Pizzeria Fantazja powstała w 2009 roku w Obierwi i dzisiaj jest jedną z wizytówek tej miejscowości. Lokal prowadzi Grażyna Kisiel wraz z mężem Jackiem. Firma prężnie działa i stale poszerza ofertę usług. Oprócz serwowania pizzy, kompleksowo organizuje eventy i imprezy okolicznościowe.

Pizzerię Fantazja cechuje bogaty wybór, oryginalna receptura i składniki najwyższej jakości. To miejsce, w którym nie tylko można smacznie zjeść, ale także spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze.

Pizzeria istnieje 10 lat dzięki solidnej pracy oraz zaangażowaniu pracowników, rodziny i znajomych

- podkreśla Grażyna Kisiel.

Właściciele Fantazji dziękują sponsorom, którzy pomogli w zorganizowaniu jubileuszowego pikniku. Zapraszają też dotychczasowych i przyszłych gości do wspólnego świętowania 10. urodzin jednej z najbardziej znanych na Kurpiach pizzerii.