Nowa praca - Wybierz pracę w branży odpornej na kryzys

Materiał informacyjny PZU
Czas pandemii zmienia nasze podejście do zdrowia, życia i pracy, która w dodatku często jest zagrożona przez związany z nią kryzys. Niektóre sektory gospodarki są jednak odporne na wstrząsy: jedną z takich stabilnych branż są ubezpieczenia. Jeśli chcesz lub musisz zmienić coś w swoim życiu, to podejmij wyzwanie i zostań agentem ubezpieczeniowym PZU. To oferta niezależności, elastycznego czasu pracy i finansowej stabilizacji.

Agent to nie tylko sprzedawca

Praca agenta ubezpieczeniowego to nie tylko sprzedaż polis. Dobry agent powinien przeanalizować sytuację i potrzeby ubezpieczeniowe klienta i na tej podstawie zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania. Dlatego przede wszystkim trzeba lubić pracować z ludźmi. Zadowolony i obdarzony właściwą uwagą klient zwykle na dłużej wiąże się z firmą i poleca swojego agenta znajomym i rodzinie.

Szukasz pracy? Zostań agentem! Od sukcesu dzielą Cię tylko 3 kroki

Chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym PZU? To bardzo proste. To tylko trzy kroki do przejścia.
1. Złóż aplikację, poznaj firmę i branżę
Aplikację można złożyć na stronie internetowej: www.agentpzu.pl - Odzew ze strony PZU będzie szybki. Po tym przyjdzie czas na rozmowę rekrutacyjną i spotkanie. Kolejnym etapem jest prowadzone przez PZU szkolenie, które można zaliczyć stacjnarnie lub w trybie e-lerningu. Na koniec czeka Cię egzamin, który jest przeprowadzany na terenie całej Polski, łatwo też będzie wybrać dogodny dla Ciebie termin.

2. Podpisz umowę i rozkręcaj działalność
Po zdaniu egzaminu podpisujesz umowę agencyjną i już możesz działać. Możesz też na początek skorzystać z dofinasowań w urzędach pracy lub z ulg na starcie - przez cały proces rozkręcania Twojej działalności poprowadzi Cię Twój kierownik. To on będzie pierwszą linią wsparcia, gdy będziesz potrzebował informacji lub porady.

3. Poznaj produkty PZU
Ostatnim etapem są szkolenia – zespół Trenerów i Zespół Sprzedaży pomoże Ci poznawać tajniki tego zawodu. W każdym miejscu i o każdej porze będziesz także mógł poszerzać swoją wiedzę, korzystając ze specjalnej aplikacji MAP - Mobilny Agent PZU. Aplikacja służy do załączania dokumentacji zdjęciowej do polis oraz do nauki i komunikacji. Zaś wiedzę jak sprzedawać produkty i jak poszukiwać klientów, dostarczy specjalny program warsztatów, czyli Akademia Agenta.

Co ułatwi Ci pracę agenta ubezpieczeniowego PZU?

Zrobiłeś już swoje trzy kroki do nowej kariery zawodowej? Czas więc poznać też trzy kluczowe elementy, które sprawią, że ta praca da ci satysfakcję i sukces: to nowoczesne narzędzia wdrażane przez PZU, bardzo dobre produkty ubezpieczeniowe i sprawna likwidacja szkód.

Agent wyłączny z programem STARTER

Jeśli zdecydujesz się na wyłączną współpracę z PZU SA, czyli będziesz reprezentował tylko tę firmę, oprócz ścieżki awansu, programu benefitów, otrzymasz też dodatkowe wsparcie finansowe na start w biznesie ubezpieczeń. Wszystkie informacje przekaże Ci Twój kierownik.

Chcesz mieć własne biuro? PZU pomoże

Przy wsparciu PZU możesz otworzyć własne biuro ubezpieczeniowe. Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do otwarcia i prowadzenia własnej działalności: aranżację lokalu, komplet mebli, oznakowanie zewnętrzne, materiały marketingowe, pakiet szkoleń.

Promocja też jest istotna

PZU to marka rozpoznawalna i dobrze ugruntowana na polskim rynku - będąc agentem ubezpieczeniowym PZU, możesz z tego korzystać. Możesz mieć profesjonalną, imienną stronę internetową w domenie agentpzu.pl, jeśli zdecydujesz się na własne biuro, otrzymasz także wizytówkę Google — zintegrowaną z wyszukiwarką agentów na stronach pzu.pl i agentpzu.pl.
Dodatkowo możesz prowadzić swój profil biznesowy w serwisie społecznościowym. Na bieżąco będziesz mógł korzystać z materiałów promocyjnych i pomysłów reklamowych doradców PZU.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę agentpzu.pl.

Materiał oryginalny: Nowa praca - Wybierz pracę w branży odpornej na kryzys - Strefa Biznesu

Dodaj ogłoszenie