Nike Ostrołęka potwierdza wysoką formę [ZDJĘCIA]

Siatkarki III-ligowego Nike Ostrołęka zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach. Podopieczne Tomasza Pakieły w miniony weekend wygrały dwa spotkania i mają na swoim koncie już pięć zwycięstw z rzędu.

W sobotę siatkarki Nike pojechały do Konstancina-Jeziornej, gdzie czekał na nie już miejscowy SPS. Gospodynie dużo lepiej weszły w mecz i pierwszego seta rozstrzygnęły na swoją korzyść i to bardzo wysoko. Na szczęście kolejne sety należały już do Nike - podopieczne trenera Pakieły wygrały do 22, 22 i 15, a w całym meczu 3:1. Komplet punktów wrócił do Ostrołęki, a przed siatkarkami znad Narwi było już kolejne wyzwanie.

Niedziela to dzień kolejnego zwycięstwa Nike. Tym razem poprzeczka powędrowała wyżej, w hali ZSZ 1 pojawiła się ekipa AZS LSW Warszawa, czyli doświadczony zespół mający za cel walkę o awans do II ligi. Tym razem również trzy punkty zdobyła ostrołęcka ekipa, choć łatwo nie było, o czym świadczą wyniki setów - do 23, 18 i 22. Przyjezdne postawiły trudne warunki, ale lider nie zawiódł i przypieczętował swoje panowanie w III lidze kolejnym zwycięstwem.

SPS Konstancin Jeziorna - Nike Ostrołęka 1:3 (25:13, 22:25, 22:25, 15:25)
Nike Ostrołęka - AZS LSW Warszawa 3:0 (25:23, 25:18, 25:22)

Nike: Monika Gromadzka, Klaudia Lendzioszek, Klaudia Waśkiewicz, Kamila Kolanowska, Sandra Zuśka, Zuzanna Brewczyńska, Wiktoria Lipka, Karolina Auchimik, Zosia Dudziec, Gabrysia Kosek, Monika Karnicka, Marta Komosińska, Aleksandra Jadczak, Klaudia Niedźwiecka. Trener Tomasz Pakieła.