Niezwykle emocjonujące starcie siatkarek Nike. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarki Nike utrzymały czwartą lokatę w ligowej tabeli III ligi.
Siatkarki Nike utrzymały czwartą lokatę w ligowej tabeli III ligi. A. Dobkowski
Siatkarki Nike Ostrołęka przegrały po tie-breaku spotkanie 22. kolejki rozgrywek III ligi z Legionovią Legionowo 2:3. Punkt zdobyty w starciu z silnym rywalem, pozwolił na utrzymanie czwartego miejsca w tabeli.

OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo

Spotkanie zgodnie z terminarzem miało zostać rozegrane w niedzielę 24 marca w Legionowie. Gospodynie zawodów prosiły jednak o przełożenie meczu. W efekcie władze klubów doszły do porozumienia, że konfrontacja zostanie rozegrana we wtorek 26 marca na parkiecie hali sportowej ZSZ nr 1 przy ulicy 11 Listopada.

Kibice, którzy zdecydowali się na przyjść na ostatnie ligowe spotkanie seniorek Nike w tym sezonie, na brak emocji nie mogli narzekać. W pierwszym secie podopieczne trenera Tomasza Pakieły mimo zaciętej walki przegrały 22:25. W naszej drużynie dużym mankamentem była zagrywka, po której ostrołęczanki w pierwszych dwóch setach straciły blisko dziesięć punktów.

Mimo to, Nike po niezwykle ambitnej walce wygrało drugą partię 27:25. W trzecim secie podopieczne trenera Tomasza Pakieły poszły za ciosem i rozbiły rywalki 25:15. W efekcie były już pewne, że w ligowej tabeli nie oddadzą czwartego miejsca w lidze. Niestety w kolejnych setach to Legionovia była zespołem nieco skuteczniejszym i wygrała 29:27 i w tie-breaku 15:11.

OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo 2:3 (22:25, 27:25, 25:15, 27:29, 11:15)