Niewypał Troszyna w starciu z Wkrą Żuromin

Piłkarze KS CK Troszyn zawodzą od początku rundy wiosennej.
Piłkarze KS CK Troszyn zawodzą od początku rundy wiosennej. Arkadiusz Dobkowski
Kolejnej porażki w rozgrywkach ligi okręgowej doznali piłkarze KS CK Troszyn. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego musieli uznać wyższość Wkry Żuromin, ulegając aż 0:6.

Już w piątej minucie meczu prowadzenie gościom dał Cezary Kamiński. W kolejnych minutach spotkania na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Yurii Hrushytskyi, a jedną bramkę zdobył Bartłomiej Nowacki i gości z Żuromina prowadzili do przerwy już 4:0. Po zmianie stron bramki dla gości zdobyli jeszcze Bartłomiej Nowacki i Bartosz Laskowski, pieczętując niezwykle okazało zwycięstwo Wkry.

Kolejne spotkanie piłkarze KS CK Troszyn rozegrają w niedzielę, 15 maja w Ciechanowie. Rywalem będą piłkarze Żaka Szreńsk. Początek meczu zaplanowany na godz. 16.00.

KS CK Troszyn - Wkra Żuromin 0:6 (0:4)
Bramki: Kamiński 5., Hrushytskyi 10. 34. Nowacki 26. 67., Laskowski 55.