Niewykorzystana szansa Ostrovii w Mławie

Redakcja
Początek sezonu dla Ostrovii jest jak zły sen. Z jednej strony niezła gra, ale z drugiej trzy trzy punkty. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w starciu 3. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ ulegli Mławiance Mława 0:3.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pierwszą bramkę stracili w 17. minucie meczu. Po dwóch kwadransach gry grali jednak z przewagą jednego zawodnika, po czerwonej kartce dla piłkarza gospodarzy. Mimo to w pierwszej połowie meczu nie potrafili wyrównać stanu gry. Po zmianie stron Ostrovia atakowała i szukała pierwszej bramki, ale to rywale zdobyli gola. Fatalny błąd popełnił bramkarz Andrzej Łyziński i stracił piłkę na rzecz napastnika Mławianki, który wpakował futbolówkę do pustej bramki. W końcówce meczu gospodarze strzelili trzecią bramkę i wygrali pewnie 3:0.

- Decydującym momentem o wyniku meczu był błąd Andrzeja Łyzińskiego przy drugiej bramce i gola na 2:0 zawodnika z Mławy - podkreśla trener Ostrovii Paweł Kowalczyk. - Trudno nam było walczyć mimo przewagi o korzystny wynik, a konsekwencją naszych ataków była trzecia bramka dla gospodarzy.

W kolejnym starciu rywalem Ostrovii Ostrów Mazowiecka będzie Naprzód Skórzec. Spotkanie zostanie rozegrane w środę, 26 sierpnia o godz. 17.30. Zapraszamy na stadion przy ulicy Warchalskiego.

Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0 (1:0)
Bramki: J. Wróblewski 17., Łukaszewski 55., Ogrodowczyk 87.

Ostrovia: Łyziński - Wątróbski, Korzeb, Małkiński, Skorupka - Lipski (75. Choroszewski), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski - Komosa, Dzwonkowski (85. Nidecki)