Niewykorzystana szansa Korony Ostrołęka. Mazovia liderem [ZDJĘCIA]

Mazovia Mińsk Mazowiecki została nowym liderem IV ligi mazowieckiej. W meczu na szczycie w Ostrołęce goście z Mińska Mazowieckiego pokonali miejscową Koronę 2:1, zwycięską bramkę strzelając w końcówce meczu.

Do przerwy to jednak Korona prowadziła 1:0, gdż w 41. minucie bramkę strzelił Dominik Dzwonkowski. Po przerwie inicjatywa była jednak po stronie Mazovii. Najpierw w 49. minucie wyrównał Daniel Żurawski, a po koniec meczu zwycięską bramkę dla Mazovii strzelił Yeugen Romanov. Goście wywieźli z Ostrołęki 3 punkty i stali się nowym liderem IV ligi.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Marcin Truszkowski przyznał, że porażka z Mazovią to nie wstyd, gdyż jest to dobra drużyna. Z kolei golkiper Korony Andrzej Łyziński dodał, że jego zdaniem żółto-niebiescy byli tego dnia lepsi, ale zabrakło im szczęścia i dobrej gry w defensywie przy stałych fragmentach gry.

Więcej o meczu w papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego", już w najbliższy wtorek.

Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Maz. 1:2 (1:0)
Bramki: 41. Dzwonkowski - 49. Żurawski, 86. Romanov

Korona: Łyziński - Skorupka, Malinowski, D. Jastrzębski, Dzbeński, K. Jastrzębski, Dzwonkowski, Strzeżysz, Kraska, Olesiński, Staszczuk. Zagrali również: Kowalczyk, Laska, Gąska, Muchin.