Nieruchomość gruntowa o charakterze przemysłowym na sprzedaż. Łapy, ul. Południowa

Materiał informacyjny Orlen Paliwa

Forma rozporządzania nieruchomością: SPRZEDAŻ
CENA WYWOŁAWCZA: 720 000 zł netto
(słownie: siedemset dwadzieścia tysięcy złotych netto)
Szczegółowe warunki przetargu zostały zamieszczone na stronie:
www.orlenpaliwa.com.pl

Opis nieruchomości:

Nieruchomość stanowią geodezyjnie wyodrębnione działki: działka nr ewid. 276/6 o pow. 0,1011 ha oraz działka nr ewid. 276/12 o pow. 1,5095 ha, jednostka ewidencyjna Łapy, obręb 2 Łapy II.

Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,6106 ha. Właścicielem nieruchomości jest Skarb Państwa, Użytkownikiem Wieczystym ORLEN Paliwa sp. z o.o. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Białymstoku, IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste KW nr BI1B/00086983/8 i BI1B/00078181/7.

Teren nieruchomości bezpośrednio graniczy z terenami kolejowymi, terenami zabudowanymi o funkcji mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej, terenami zabudowanymi o funkcji usługowo-handlowej, magazynowej i składowej oraz terenami niezabudowanymi. Odległość od centrum miasta wynosi ok. 3 km. Działka nr ewid. 276/6 stanowi drogę dojazdową wewnętrzną . Na działce nr 276/12 funkcjonowała Rozlewnia Gazu Płynnego ORLEN Gaz Sp z o.o. Obiekty technologiczne zostały zdemontowane w 2011r. Pozostały tylko niewielkie fragmenty budowli tj. ściana oporowa zbiorników gazu, fragment rurociągu technologicznego, estakada stalowa oraz kontener administracyjny. Ponadto na nieruchomości znajduje się tor bocznicowy o długości 98 m i drogi wewnętrzne z kostki betonowej. Teren nieruchomości jest ogrodzony i uzbrojony w instalację wod.-kan. i elektryczną.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest objęty ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Poglądowa lokalizacja nieruchomości:


ORLEN Paliwa Sp. z o.o. zastrzega niniejszym, że niektóre informacje zawarte w niniejszej prezentacji mogą być niepełne lub nieaktualne.
 
Przed przystąpieniem do przetargu oferent zobowiązany jest zapoznać się ze stanem faktycznym i prawnym nieruchomości, w tym w szczególności dokumentacją dotyczącą nieruchomości udostępnianą zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez sądy oraz organy administracji. Oferent ponosi całkowite ryzyko związane z niedopełnieniem niniejszego warunku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 605 672 603

 

Materiał oryginalny: Nieruchomość gruntowa o charakterze przemysłowym na sprzedaż. Łapy, ul. Południowa - Kurier Poranny

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.