Nieruchomość gruntowa niezabudowana na sprzedaż. Sułków k. Wieliczki

Materiał informacyjny Orlen Paliwa

Forma rozporządzania nieruchomością: SPRZEDAŻ
CENA WYWOŁAWCZA: 990 000 zł netto
(słownie: dziewięćset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych netto)
Szczegółowe warunki przetargu zostały zamieszczone na stronie:
www.orlenpaliwa.com.pl

Opis nieruchomości:

Nieruchomość położona jest w miejscowości Sułków, gm. Wieliczka, woj. małopolskie. Składa się z działek o nr ewid. 376/1, 376/2, 378, o łącznej powierzchni 12 600 m2. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z drogą krajowa nr 94. Odległość od Wieliczki wynosi ok. 3 km, od Krakowa ok. 7,5 km. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Wieliczce, III Wydział Ksiąg prowadzi Księgi Wieczyste nr: KR1I/00017113/5, KR1I/00017825/9.

Bliskie i dalsze sąsiedztwo stanowi rzadka zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, tereny zielone oraz budynek usługowy. Działki sąsiadują ze sobą tworząc kształt nieforemny. Teren nieruchomości jest lekko pochylony w kierunku południowym. Teren jest nieużytkowany porośnięty drzewami i krzewami samosiejkami. Wzdłuż wschodniego boku (ok. 15 m w głąb terenu ) biegnie linia średniego napięcia. Media znajdują się za ulicą na działce sąsiedniej 552/1. Dostępne media to prąd, woda, gaz. Kanalizacja na etapie projektu.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest objęty ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Poglądowa lokalizacja nieruchomości:


ORLEN Paliwa Sp. z o.o. zastrzega niniejszym, że niektóre informacje zawarte w niniejszej prezentacji mogą być niepełne lub nieaktualne.
 
Przed przystąpieniem do przetargu oferent zobowiązany jest zapoznać się ze stanem faktycznym i prawnym nieruchomości, w tym w szczególności dokumentacją dotyczącą nieruchomości udostępnianą zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez sądy oraz organy administracji. Oferent ponosi całkowite ryzyko związane z niedopełnieniem niniejszego warunku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 605 672 603

 

Materiał oryginalny: Nieruchomość gruntowa niezabudowana na sprzedaż. Sułków k. Wieliczki - Gazeta Krakowska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie