Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Nieodpowiedzialny Inkluz

r
Władze Makowa Mazowieckiego zaniepokojone są brakiem odpowiedzielności i rzetelności firmy Inkluz, która w 2002 r. kupiła od miasta Zakład Energetyki Cieplnej.

Inkluz w zawartej z miastem umowie zobowiązał się do modernizacji sieci ciepłowniczej i uruchomienia centralnej kotłowni ekologicznej, co pozwoliłoby na likwidację małych, starych kotłowni węglowych i olejowych i zapewnienie odpowiednich parametrów ciepła dla miasta.
- Inkluz nie zrealizował jednak inwestycji przewidzianych na ubiegły rok i nie widać większych szans, by zrobił to w terminie przewidzianym w aneksie do głównej umowy, czyli do 15 września - mówi burmistrz Tadeusz Ciak. - Na pewno nie ruszy do tego czasu nowa kotłownia, a sieć ciepłownicza m.in. na ulicach Ciechanowskiej i Kopernika również została zrealizowana w niewielkim zakresie. Niestety bardzo trudno porozumieć się z właścicielem Inkluzu, który mówiąc delikatnie zachowuje się niezbyt odpowiedzialnie. Obawiam się, że cała sprawa może znaleźć się w sądzie i skończyć złamaniem zawartej umowy.

Szerzej o gorących problemach z Inkluzem w następnym numerze TO.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki