MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nie będzie sądu za raffaello

cbrzuzy
MiniMal nie będzie domagał się ukarania dwunastolatki z Ostrołęki posądzonej przez ochronę sklepu o kradzież małego opakowania raffaello. Taką decyzję podjął szef sprzedaży firmy MiniMal Polska.

Przypomnijmy, dwa tygodnie temu opublikowaliśmy w TO tekst pt. "Pod sąd za raffaello", w którym napisaliśmy, że dwunastolatka z Ostrołęki trafi niebawem przed sąd rodzinny. Ochrona sklepu MiniMal znalazła w jej plecaku małe opakowanie raffaello. Dziewczyna twierdziła, że kupiła je wcześniej na pobliskiej stacji paliw Statoil, ale ani ochroniarze, ani policja nie dali wiary jej zapewnieniom. Tymczasem matka dziewczyny dotarła do wydruku z kasy fiskalnej ze Statoila i do sprzedawcy, który potwierdził, że tego samego dnia dziewczyna rzeczywiście kupowała raffaello. Matka dziewczyny zwróciła się również do policji, aby zabezpieczyła nagrania z kamer, które filmują klientów na stacji Statoil.
W czwartek 25 listopada otrzymaliśmy list z Poznania, z firmy MiniMal Polska, w którym czytamy:
"W związku ze sprawą, którą opisuje artykuł »Pod sąd za Raffaello« zamieszczony w »Tygodniku Ostrołęckim« w dniu 16.11.2004 r. po zapoznaniu się ze wszystkimi aspektami tej sytuacji (artykułem, wyjaśnieniami kierownika marketu, pracowników ochrony oraz listem, jaki otrzymałem od matki dziewczynki biorącej udział w tym zdarzeniu) podjąłem decyzję o wstrzymaniu i rezygnacji z dalszego postępowania prowadzonego przez policję w Ostrołęce przeciwko (tu nazwisko dziewczynki - przyp. red.)
Pragnę dodać, że firma MiniMal sp. z o.o. zawsze stara się rozwiązywać takie sytuacje na korzyść klienta i nadal tak pozostanie. Mam nadzieję, że sprawa, która w
ywołała tyle emocji, zakończy się szybko i korzystnie dla wszystkich zainteresowanych i nigdy już nie będzie miała miejsca w naszym markecie.
Z wyrazami szacunku, dyrektor sprzedaży, MiniMal Polska Robert Paździor

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki