Nauczyciele od wczoraj dyplomowani. Zobacz kto awansował - lista nazwisk i zdjęcia

(pk)
Fot. K. Rogala
Zobacz pełną listę nauczycieli z pięciu powiatów: ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego.

Nauczyciele dyplomowani

Wczoraj odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Uroczystość odbyła się w SP nr 1 w Ostrołęce. Przedstawiamy pełną listę nauczycieli z pięciu powiatów.

Białobrzeska Jolanta - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce
Osiecka Marzena - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowi Maz
Karpińska Urszula - Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowi Maz.
Wójcik Urszula - Gimnazjum Publiczne nr 1 w Ostrowi Maz.
Wolińska Aneta - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu
Kwiatkowska Iwona Renata - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce
Borek Justyna - Zespół Szkół Publicznych Publiczne Gimnazjum w Rząśniku
Chmielińska Kazimiera Halina - Szkoła Podstawowa w Milewie Szwejkach
Ks. Bieńkowski Franciszek - Szkoła Podstawowa w Olszewce
Ks. Kurkowski Piotr - Zespół Szkół Gminnych Publiczne Gimnazjum nr 1 w Małkini Górnej
Bruździak Agata - Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej
Szyszka Magdalena - Miejskie Przedszkole nr 1 w Ostrowi Maz.
Płoska Barbara - Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie
Białobrzeska Ewa - Szkoła Podstawowa w Laskowcu
Tabędzki Sławomir - Gminne Gimnazjum w Andrzejewie
Werpachowski Dariusz - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce
Kwiatkowski Zdzisław Tadeusz - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce
Czaplicka Małgorzata Jolanta - Miejskie Przedszkole nr 1 w Przasnyszu
Mróz Anna - I Liceum Ogólnokształcace w Wyszkowie
Kasjaniuk Aneta - Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie
Pietrzykowska Emilia Agata - Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie
Sabak Małgorzata - Przedszkole nr 7 w Wyszkowie
Kownacka Katarzyna - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie
Gos Małgorzata - Publiczne Gimnazjum w Płoniawach - Bramurze
Domian Patrycja - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce
Sówka Małgorzata - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nagoszewce
Zęgota Zbigniew - Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
Bednarczyk Beata - Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce
Chmielewska - Burczyńska Marlena Barbara - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach
Augustyniak Urszula - Publiczne Gimnazjum w Krasnem
Benedysiuk Anna - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Zuzeli
Przywoźna Beata - Miejskie Przedszkole nr 2 w Ostrowi Maz.
Sarnacka Renata - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie
Markowska Anna Ewa - Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce
Mydłowski Dominik Tomasz - Zespół Szkół nr 1 w Ostrołęce
Wrzosek Irina - Zespół Szkół "Rybienko Leśne" Gimnazjum nr 3 w Wyszkowie
Bobiński Łukasz - Publiczne Gimnazjum w Krasnem
Brzostek Anna - Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum w Wąsewie
Zęgota Martyna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozikach
Kubeł Magdalena - Miejskie Przedszkole nr 13 w Ostrołęce
Filipiak Danuta - Miejskie Przedszkole nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce
Bobińska Agnieszka - Liceum Ogólnokształcące w Makowie Maz.
Przytuła Ewa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Przasnyszu
Getka Paweł - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zabrodziu
Popielarczyk Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
Kubicka Małgorzata - Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
Palma Jolanta - Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Maz.
Łuniewska Małgorzata - Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Maz.
Szczerbo Marek Wacław - Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrołęce
Załęska Katarzyna - Szkoła Podstawowa w Płoniawach - Bramurze
Kęszczyk Hanna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drążdżewie
Konarzewska Wanda - Szkoła Podstawowa w Troszynie
Mroczkowska Katarzyna - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie
Kowalik Katarzyna - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie
Kryszkiewicz Monika Ewa - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie
Gejda Barbara - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu
Rutkowski Tomasz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu
Wagner Bożena - Gimnazjum w Starym Lubotyniu
Gertruda Barbara - Gimnazjum w Starym Lubotyniu
Murawska Małgorzata - Zespół Szkół Zawodowych nr 1w Ostrołęce
Podleś Magdalena - Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ostrowi Maz.
Kacprzyk Marzena - Zespół Szkół Publicznych nr 1w Ostrowi Maz.
Zalewska Renata - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie
Kupis Monika Dagmara - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Ostrołęce
Rymek Urszula - Gimnazjum w Nowej Wsi
Morawska Alicja Agnieszka - Szkoła Podstawowa w Jaciążku
Gałecka Marzena - Szkoła Podstawowa w Jaciążku
Domian Anna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Białusnym Lasku
Wardaszka Jolanta - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowi Maz.
Parzych Arkadiusz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowi Maz.
Helcbergiel Grzegorz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowi Maz.
Grabowska Marzena - Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce
Balińska Izabela - Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie
Kozon Anna - Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie
Pyt Jacek - Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie
Grzankowska Ewa Agata - Przedszkole Samorządowe w Starym Szelkowie
Budniak Agnieszka - Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
Glińska Dorota Renata - Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
Kisiel Iwona Ewa - Gimnazjum w Troszynie
Twardo Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie
Fąk Barbara - Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
Grabowska Nina - Zespół Szkół w Krasnosielcu
Mitłosz Olga - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie
Juziuk Piotr Adam - Zespół Szkół nr 5 w Ostrołęce
Kownacka Katarzyna Małgorzata - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Ostrołęce
Witkowska Ewa - Gimnazjum Publiczne nr 1 w Ostrowi Maz.
Samorajczyk Mieczysław - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Czarni
Późniewska Dorota - Zespół Szkół nr 1 w Goworowie
Nadolna Karolina - Zespół Szkół w Lipnikach
Płoska Magdalena - Publiczne Gimnazjum w Jednorożcu
Makowska Anna Maria - Liceum Ogólnokształcące w Makowie Maz.
Stefańska Elżbieta - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Ostrołęce
Domurad- Ciżewska Małgorzata - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Ostrołęce
Reluga Zofia - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Osuchowej
Suska Wojciech - Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Obierwi
Cołosiński Grzegorz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu
Duszyński Robert Paweł - Centrum Kształcenia Praktycznego w Wyszkowie
Stachacz Mirosław - Centrum Kształcenia Praktycznego w Wyszkowie
Oleksiak Stanisław Grzegorz - Centrum Kształcenia Praktycznego w Wyszkowie
Karczewska Kłos Anna - ZPPO w Broku Szkoła Podstawowa
Kulas Krystyna - Zespół Szkół w Wykrocie
Ćwiek Bogdan - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu
Zalewski Jarosław Adam - Zespół Szkół nr 2 w Wyszkowie
Czembrowski Adam Wacław - Zespół Szkół nr 2 w Wyszkowie
Bajorek Zuzanna Maria - Publiczne Gimnazjum w Krasnym
Gawrych Urszula Lucyna - Szkoła Podstawowa w Wejdzie
Ambroziak Bożena Lidia - Publiczne Gimnazjum w Jednorożcu
Opalach Jolanta - Publiczne Gimnazjum w Jednorożcu
Prusik Janusz - Publiczne Gimnazjum w Jednorożcu
Rostkowska Hanna Teresa - Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
Kordasz Zofia Agnieszka - Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
Jasionowski Franciszek - Zespół Szkół Publicznych w Komorowie
Nidźwiedziuk Dariusz Waldemar - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce
Niedzwiedziuk Monika Katarzyna - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce
Samsel Ewa - Szkoła Podstawowa w Warmiaku
Kulas Beata Katarzyna - Szkoła Podstawowa w Warmiaku
Lipińska Jadwiga Anna - Zespół Szkół w Różanie
Podleś Elżbieta - Przedszkole nr 3 w Wyszkowie
Kozon Krzysztof Tadeusz - Zespół Szkół w Myszyńcu
Dąbrowska Marzena - Szkoła Podstawowa w Ołdakach
Grochowska Beata Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowi Maz.
Jastrzębska Elżbieta - Zespół Szkół Publicznych w Jelonkach
Ciepierska Beata Anna - Zespół Szkół nr 1 w Goworowie
Trojecka Jolanta Grażyna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drozdowie
Kikoła Uliana - Zespól Szkół Publicznych nr 1 w Ostrowi Maz.
Murach Danuta - Szkoła Podstawowa w Warmiaku
Książak Iwona - Szkoła Podstawowa nr 2 w Wyszkowie
Kozłowska Katarzyna - Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku
Ciok Renata - Szkoła Podstawowa nr 2 w Wyszkowie
Drwęcka Jolanta - Publiczna Szkoła Podstawowa w Różanie
Jarka Ryszard - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej
Gałązka Maria Jolanta - Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
Duda Iwona Agnieszka - Szkoła Podstawowa w Kuninie
Pawłowska Izabela - Zespół Szkół w Małkini Górnej
Chaberska Sylwia - Zespół Szkół w Małkini Górnej
Jaworska Małgorzata - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie
Dworniczak Monika - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jednorożcu
Czaplicka Barbara Bożena - Szkoła Podstawowa w Świniarach
Nurczyk Sławomir Konrad - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce
Szyjka Marzena - Zespół Szkół w Zarębach
Kaczyńska Edyta - Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Chudku
Leonarska Bogumiła - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce
Jaroszewska Beata - Szkoła Podstawowa w Piskach
Pragacz Agnieszka - II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
Pyszny Małgorzata - Publiczne Gimnazjum w Czerwinie
Wójcik Joanna Grażyna (dyrektor) - Miejskie Przedszkole nr 2 w Ostrowi Maz.
Krasuska Katarzyna - Gimnazjum nr 1 w Jasienicy
Dąbrowska - Kot Agnieszka - Zespół Szkół nr 2 w Makowie Maz.
Wojciechowska Agnieszka - Zespół Szkół nr 2 w Makowie Maz.
Nożewska Bożena - Zespół Szkół nr 5 w Ostrołęce
Łaskarzewska Elżbieta - Zespół Szkół nr 2 w Makowie Maz.
Michalska Joanna - Zespół Szkół nr 2 w Makowie Maz.
Rumińska Bożena - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jednorożcu filia w Drążdzewie
Cichowska Anna - Zespół Szkół Publicznych w Komorowie
Wiatr Bernadeta Barbara - Zespół Szkół Gminnych Szkoła Podstawowa w Małkini Górnej
Dobrzyńska Ewa Jadwiga - Liceum Ogólnokształcące w Makowie Maz.
Chilarska Justyna Maria - Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce
Ostrowska - Krupa Wioletta Beata - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
Skórnicki Rafał - Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce
Brzeski Maciej Wojciech - Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
Sędrowska Ewa - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu
Subda Ewa Maria - Gimnazjum Publiczne nr 1 w Ostrowi Maz.
Kardaś - Wcisło Małgorzata (dyrektor) - Przedszkole Samorządowe w Jednorożcu
Andrusiuk Jacek Adam - Gimnazjum Publiczne w Dłudosiodle
Wrzosek Grażyna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasienicy
Łojek Barbara Zenona - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasienicy
Murawska Agata - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasienicy
Grześkowicz Elżbieta Monika - Publiczna Szkoła Podstawowa w Różanie
Stadnik Dorota dyrektor - Zespół Szkół w Długosiodle
Wojcieszkiewicz Barbara - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych
Bojałkowska Marianna - Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Ks.Malinowski Janusz - Gimnazjum w Nowej Wsi
Rogulski Krzysztof - Liceum Ogólnokształcące nr 1 Maków Maz.
Wołowicz Ewa Bogumiła - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Małkini Górnej
Zaorska Irena - Zespół Szkół nr 1w Goworowie
Dovgosheya Jolanta - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie