MKTG SR - pasek na kartach artykułów

NASZE DOBRE MAZOWIECKIE 2024| Zgłoś produkt do prestiżowego projektu

NASZE DOBRE MAZOWIECKIE
NASZE DOBRE MAZOWIECKIE to prestiżowe przedsięwzięcie, w którym będziemy promować to czym nasz region może się poszczycić - produkty, usługi i przedsięwzięcia, które wyróżniają się jakością i cieszą uznaniem klientów, są prawdziwą wizytówką naszego województwa.

Udział w projekcie NASZE DOBRE MAZOWIECKIE to doskonała okazja do promocji kojarzących się z regionem wysokiej jakości produktów, również szerzej nieznanych lub dopiero wprowadzanych na rynek.
W ramach naszego przedsięwzięcia każdy z nich zostanie zaprezentowany w dodatku do gazety oraz w specjalnej sekcji naszego serwisu internetowego.

Korzyści z udziału w projekcie NASZE DOBRE

Produkty zgłoszone do projektu zostaną zaprezentowane w prestiżowym zestawieniu potwierdzającym ich jakość i wyjątkowość.
To również doskonały przewodnik dla konsumentów, dzięki któremu mogą wybrać to co dla nich najlepsze.

Jakie produkty, usługi i inicjatywy warto zgłosić

  • Postrzegane jako lokalne i regionalne​​
  • Będące wizytówką regionu dzięki swej wyjątkowości, uniwersalności lub zasięgowi​
  • Reprezentujące tradycyjne linie produktów, wytwarzane przez różnych producentów, małe, średnie i duże firmy, stowarzyszenia, instytucje, samorządy​​
  • Dostrzegane przez klientów w codziennych sytuacjach życiowych, wyróżniające się, pozytywnie wpływające na lokalną społeczność​​
  • Budujące siłę regionu i mające wpływ na jego rozwój​
  • Nowe, rozwijające się marki, szukające swojego miejsca na rynku

Jak przystąpić do projektu​ NASZE DOBRE?

Swój produkt lub usługę może zgłosić każda firma, która prowadzi działalność gospodarczą, produkuje lub świadczy usługi w naszym regionie.​ Do projektu mogą być zgłaszane zarówno konkretne wyroby producentów różnych branż, jak i usługi oraz przedsięwzięcia godne uwagi i istotne dla naszego regionu lub lokalnej społeczności.​
Przystępując do projektu firma otrzyma gwarantowany, wartościowy płatny pakiet reklamowy i wyjątkową promocję zgłoszonego produktu.

Informacje w sprawie dostępnych pakietów reklamowych otrzymasz pod adresem email: [email protected], lub telefonicznie pod numerem tel. +48 698 635 707 lub +48 697 770 521. Nasz przedstawiciel uzgodni najlepszy dla Państwa wariant promocji.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki