Nasi piłkarze z SP nr 6 w finale Mazowsza. Zobacz zdjęcia

Młodzi piłkarze SP nr 6 z trenerem Tomaszem Niedźwieckim
Młodzi piłkarze SP nr 6 z trenerem Tomaszem Niedźwieckim M. Sadowski
Bardzo dużo emocji dostarczyły finały międzypowiatowe w mini piłce nożnej chłopców.

Finały międzypowiatowe mini piłki nożnej

Drużyna gospodarzy - SP nr 6 Ostrołęka pod wodzą trenera Tomasza Niedźwieckiego wywalczyła awans do finałów wojewódzkich, ale w finale dopiero po dogrywce pokonała SP Jednorożec 2:1. W fazie grupowej ostrołęczanie pokonali SP Szelków 6:0 i SP Jednorożec 6:1. W półfinałowym meczu okazali się lepsi od SP Kadzidło 6:2.

W finale ponownie spotkali się z SP Jednorożec. Goście tym razem rozegrali zdecydowanie lepsze zawody i ulegli dopiero po emocjonującej dogrywce 1:2. Triumfatorzy zawodów wywalczyli awans finałów XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w dniach 29-31 maja w Radomiu.

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. SP nr 6 Ostrołęka, 2. SP Jednorożec, 3.SP Kadzidło, 4. SP Rząśnik, 5. SP Szelków, 6. SP Nur.

Triumfatorzy zawodów do rywalizacji przystąpili w składzie: Konrad Ciborowski, Adrian Cwalina, Patryk Krupiński, Kuba Żędzian, Kacper Romański, Hubert Mrozek, Patryk Bielewicz, Kevin Karwowski, Piotr Madrak, Kacper Niedźwiecki, Radosław Zyśk, Adrian Łabuda.