Narew sparowała z Troszynem. Goście wyraźnie lepsi

Ostrołęcka Narew ma za sobą kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej w A Klasie. Tym razem rywalem niebiesko-czerwonych był KS CK Troszyn, czyli zespół z ligi okręgowej. Goście z powiatu ostrołęckiego wygrali aż 6:1.

Pierwszą bramkę w tym meczu strzelili troszynianie, na listę strzelców wpisał się Daniel Wargulewski. Narew wyrównała za sprawą Kamila Gontarza, ale później strzelali już tylko goście. Jeszcze przed przerwą bramkę dla KS CK strzelił Piotr Kubat, a w drugiej połowie hat-trickiem popisał się Piotr Kamionowski. Wynik meczu na 6:1 ustalił grający trener Troszyna Łukasz Bałazy.

Runda wiosenna rusza w marcu, więc drużyny wkraczają już w ostatnią fazę przygotowań. Kolejne sparingi już w najbliższy weekend. Narew zagra z Mazowszem Jednorożec, KS CK - z ostrołęcką Koroną.