Narew Ostrołęka wygrywa w sparingu z MKS Małkinia [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Piłkarze ostrołęckiej Narwi coraz lepiej wyglądają na boisku przed startem rundy wiosennej A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. W sobotnim sparingu, który dla odmiany rozegrany został przy padającym deszczu, wygrali z MKS Małkinia 3:0.

Pierwszą bramkę już w ósmej minucie meczu strzelił Paweł Kuzia. Na 2:0 już cztery minuty później podwyższył Kamil Gontarz. Na kolejnego gola musieliśmy czekać już do drugiej połowy meczu. W 73. minucie Tomasz Niedźwiecki ustalił wynik spotkania na 3:0. Co ciekawe, ostatni ze strzelców być może wróci na boisko po dłuższej przerwie, a że doświadczenie jest po jego stronie, to na boiskach A Klasy mógłby sporo namieszać.

Start rundy wiosennej w A Klasie już za dwa tygodnie.

Narew w meczu z MKS Małkinia wystąpiła w składzie: Woźniak – Popieniek, Pełtak, Skarzyński, Jóźwiak – Dworecki, Markowski, Sowa, Kuzia, Gontarz – Dąbrowski II. Zagrali również: Majewski, Karwowski, Piersa, Sobotka, Cendrowski, Przyborowski, Niedźwiecki, Mierzejewski, Żendzian.