Narew Ostrołęka na piątkę z GLKS Lelis [ZDJĘCIA]

Piłkarze ostrołęckiej Narwi wygrali z GLKS Lelis 5:1 w spotkaniu 10. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Bohaterem ostrołęckiego zespołu został Marcin Kobrzyński, autor hat-tricka.

Trener Rafał Kosek zaskoczył rywala i kibiców pozostawiając na ławce rezerwowych Bartosza Pędzicha i stawiając na szpicy Marcina Kobrzyńskiego. Szybko jednak okazało się, że w meczu z GLKS może być to sprawdzony pomysł. W 2. minucie Kobrzyński strzelił swojego pierwszego gola, a w 10. minucie było już 2:0 po trafieniu tego samego zawodnika. Goście z Lelisa odpowiedzieli przepięknym golem Adriana Chilickiego w 21. minucie, ale bramka "do szatni" Kamila Gontarza uspokoiła gospodarzy - wynik do przerwy to 3:1.

W drugiej połowie strzelali już tylko gospodarze. Najpierw w 64. minucie Pędzich, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku, podał do Kobrzyńskiego, a ten skompletował hat-tricka. Wynik ustalił Miłosz Mierzejewski w 76. minucie. Narew zwyciężyła 5:1 i umocniła się na pozycji wicelidera B Klasy.

Narew Ostrołęka - GLKS Lelis 5:1 (3:1)
Bramki: Kobrzyński 2, 10, 64, Gontarz 45, M. Mierzejewski 76 – Chilicki 21

Narew Ostrołęka: Kaliszewski (39. Wesołowski) – Wysocki (69. M. Mierzejewski), Młynarski (46. A. Mierzejewski), Dąbrowski (78. Przyborowski), Dziczek, Chorążewicz, Jóźwiak, Lutrzykowski, Gontarz (73. Bednarczyk), Markowski (63. Pędzich), Kobrzyński (73. Piersa).