Narew Ostrołęka lepsza od KS Pniewo [WIDEO, ZDJĘCIA]

Narew Ostrołęka pokonała KS Pniewo 3:1 w spotkaniu 18. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Podopieczni Rafała Koska mogli wygrać wyżej, lecz pod bramką gości szwankowała skuteczność niebiesko-czerwonych. Zobacz zdjęcia i wideo.

W pierwszej połowie bardzo dobre zawody rozgrywał Kamil Gontarz. Najpierw perfekcyjnie dograł piłkę do Adama Mierzejewskiego, a ten pokonał bramkarza gości, by następnie huknąć z dystansu - bramka sezonu wisiała w powietrzu, ale golkiper gości odbił futbolówkę. Tuż po przerwie sędzia pokazał czerwoną kartkę bramkarzowi gości, który poza polem karnym faulował Emila Chorążewicza. Niespodziewanie, chwilę później było 1:1. Uśpioną czujność defensywy Narwi wykorzystał napastnik KS-u, pokonując Daniela Woźniaka.

Narew nie złożyła jednak broni i wyszła na prowadzenie po rzucie karnym, wykorzystanym przez Bartosza Pędzicha. Przewaga ostrołęczan była niepodważalna, ale brakowało skuteczności. Dopiero w 85. minucie wynik na 3:1 ustalił Michał Markowski. Było to piętnaste zwycięstwo Narwi w tym sezonie. Tym samym ostrołęczanie wciąż znajdować się będą na szczycie B Klasy.

Narew Ostrołęka - KS Pniewo 3:1 (1:0)
Bramki dla Narwi: 21. Mierzejewski, 63. Pędzich (k), 85. Markowski

Narew: Woźniak - Dziczek, Dąbrowski, Lutrzykowski, Wysocki, Bednarczyk, Gontarz, Jóźwiak, Stachowicz, A. Mierzejewski, Pędzich. Zagrali również: Dudek, Kobrzyński, Markowski, Chorążewicz, Piasecki, Przyborowski, Popieniek.

Byłeś? Kibicowałeś? Znajdź się na zdjęciach!

Sporo kibiców na meczu Narew Ostrołęka - KS Pniewo. Znajdź s...