Narew Ostrołęka - Konopianka Konopki. Świetny mecz w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Narew Ostrołęka po raz pierwszy w rundzie wiosennej nie zainkasowała kompletu punktów. W niedzielnym meczu A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zremisowali 4:4. Kibice obejrzeli świetne widowisko.

Mecz na szczycie rozpoczął się od zaskakującego prowadzenia gości, jednak jeszcze w pierwszej połowie znakomicie spisał się Paweł Kuzia. Najpierw znakomicie zachował się po rzucie rożnym, dając wyrównanie, a później mierzonym strzałem z dystansu wyprowadził Narew na prowadzenie. Tuż po przerwie na 3:1 podwyższył Paweł Skarzyński. Narew utrzymywała prowadzenie, w 63. minucie było już 4:2 po golu Tomasza Niedźwieckiego.

Zacięta rywalizacja do samego końca

Zespół Konopianki nieprzypadkowo znajduje się jednak w czołówce tabeli. Drużyna gości przy Partyzantów zagrała do końca i w 85. minucie meczu dopięła swego, wyrównując na 4:4. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Narew wciąż nie przegrała wiosną, ale nie jest już zespołem z kompletem zwycięstw.

Narew Ostrołęka - Konopianka Konopki 4:4 (2:1)
Bramki dla Narwi: 27. 37. Kuzia, 47. Skarzyński, 63. Niedźwiecki

Narew Ostrołęka: Woźniak – Jóźwiak (72. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek – Gontarz, Markowski (46. Bednarczyk), Sowa, Sobotka (77. Piersa) – Kuzia (65. Karwowski) – Niedźwiecki (65. Dąbrowski).