Narew Ostrołęka już po pierwszym sparingu [ZDJĘCIA]

Piłkarze Narwi Ostrołęka rozegrali pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do sezonu 2017/18. Podopieczni Rafała Koska przegrali z czołową drużyną A Klasy Orłem Sypniewo 1:2. Mecz miał dwa oblicza.

W pierwszej połowie niebiesko-czerwoni mieli minimalną przewagę, którą udokumentowali dopiero w 45. minucie za sprawą bramki Marcina Kobrzyńskiego. Gdyby dopisało szczęście, prowadzenie mogło być wyższe, ale wynik 1:0 z wyżej notowanym rywalem też napawał optymizmem.

Drugie 45 minut przebiegło pod dyktando Orła. Już na początku drugiej połowy goście strzelili bramkę wyrównującą. Co prawda Narew kontrowała i po jednej z akcji piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Jarosława Żołyńskiego, ale jednak to gracze z Sypniewa dłużej utrzymywali się przy piłce.

Ostatecznie na kilka minut przed końcem meczu Orzeł strzelił zwycięskiego gola, pieczętując wygraną 2:1. Narwian czeka jeszcze sporo pracy, ale ten sparing pokazał, że mają dla kogo trenować i grać, bowiem spotkanie na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce obejrzało około 200 kibiców.

Kolejny mecz testowy Narwi już w środę 2 sierpnia na wyjeździe - rywalem będzie Iskra Krasne.