Narew ograła Nafciarzy z Płocka. Zobacz zdjęcia i wideo

Dominik Dzwonkowski rozegrał bardzo dobre zawody i strzelił drugą bramkę dla Narwi. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli zwycięstwo w zaległym spotkaniu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Niebiesko-czerwoni pokonali po ciekawym meczu Wisłę II Płock 2:1, po bramkach strzelonych przez Piotra Kubata i Dominika Dzwonkowskiego.

MKS Narew Ostrołęka - Wisła II Płock

Pierwsze trafienie w środowym spotkaniu padło już w jedenastej minucie gry. Piotr Strzeżysz przeprowadził szybką akcję prawą stroną boiska, minął rywala i dograł w pole karne do Piotra Kubata, który umieścił piłkę w siatce.

W kolejnych minutach niebiesko-czerwoni mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystał Dominik Dzwonkowski, który znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym i pewnym strzałem wpisał się na listę strzelców.

Po zmianie stron goście z Płocka zdobyli kontaktową bramkę w 55. minucie gry, ale ostatecznie trzy punkty, jak najbardziej zasłużone trafiły na konto ostrołęckiej Narwi.

MKS Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 2:1 (2:0)

Bramki: Kubat 11. Dzwonkowski 35. - 55.

Narew: Łyziński - Gawrych, Lutrzykowski, Pełtak, Skorupka - Dzwonkowski, Górski, Strzeżysz (46. Gontarz), Stachowicz (70. Jóźwiak), Lelujka (85. Mierzejewski) - Kubat