Narew na remis z liderem z Mławy. Zobacz zdjęcia i wideo

Tomasz Niedźwiecki strzelił jedyną bramkę dla ostrołęckiej Narwi.
Tomasz Niedźwiecki strzelił jedyną bramkę dla ostrołęckiej Narwi. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 8. kolejki rozgrywek IV ligi - grupy północ zremisowali z liderem rozgrywek Mławianką Mława 1:1.

MKS Narew Ostrołęka - Mławianka Mława

Mimo, że podopieczni trenera Marcina Romana rozpoczęli mecz od groźnych ataków, to goście, jako pierwsi cieszyli się ze strzelonej bramki. Andrzeja Łyzińskiego strzałem z blisko trzydziestu metrów zaskoczył Dominik Lemanek i dał prowadzenie Mławiance.

Niebiesko-czerwoni atakowali w kolejnych minutach meczu i robili wszystko, aby odrobić straty, ale do przerwy utrzymał się rezultat 0:1. Po zmianie stron Narwianie atakowali z jeszcze większym animuszem i w 68. minucie meczu zdołali wyrównać. Drogę do bramki rywalki znalazł Tomasz Niedźwiecki, wykorzystując asystę Wojciecha Skorupki.

Ostatecznie na stadionie przy ulicy Witosa doszło do podziału punktów, który z pewnością nie zadowala żadnej z ekip.

W kolejnym ligowym spotkaniu Narew Ostrołęka na wyjeździe zmierzy się z Mazurem Gostynin. Początek spotkania zaplanowano w środę 18 września na godz. 16.00.

MKS Narew Ostrołęka - Mławianka Mława 1:1 (1:0)

Bramka: Niedźwiecki 68. - Lemanek 15.

Narew: Łyziński - D. Dzwonkowski, Pełtak, Zalewski (46. Sowa), Skorupka - Krawul (38. K. Dzwonkowski), Górski, Stachowicz (55. Kubat), Strzeżysz, Pietrasiak - Niedźwiecki