Narew bez szans w starciu z Huraganem. Zobacz zdjęcia i wideo

Redakcja
Obrońcy Narwi wystawili Norberta Dobkowskiego na ciężką próbę.
Obrońcy Narwi wystawili Norberta Dobkowskiego na ciężką próbę. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w starciu 2. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ ulegli Huraganowi Wołomin 1:7. Drużyna od meczu przystąpiła pod wodzą trenerów Jerzego Tonewy i Damiana Dąbrowskiego, ale pierwszy z wymienionych nie zdecydował się zasiąść na ławce szkoleniowej.

Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin

Pierwsze trafienie na koncie gości już 17. minucie meczu zapisał Rafał Wielądek pewnie pokonując z rzutu karnego Norberta Dobkowskiego. Młody golkiper niebiesko-czerwonych niezwykle ambitnie walczył o jak najkorzystniejszy wynik dla Narwi, ale goście w samej pierwszej połowie meczu oddali kilkanaście celnych strzałów. W 22. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Rafał Barzyc, a następnie Marcin Stańczyk.

Jeszcze przed przerwą do siatki Narwi ponownie trafił Rafał Barzyc i goście prowadzili pewnie 4:0. Sytuacje strzeleckie dla gospodarzy stworzyli z kolei Hubert Kaliszewski i Bartosz Pędzich, ale pod bramką rywala zabrakło im zimnej krwi. W drugiej odsłonie meczu Huragan szybko stworzył kolejne sytuacje do strzelenia gole i trzy z nich zamienił na bramki. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Marcin Stańczyk, a następnie Norberta Dobkowskiego pokonali Paweł Nowacki i Daniel Dylewski.

- Zarówno dla mnie, jak i większości chłopaków był to debiut w oficjalnym spotkaniu w IV lidze mazowieckiej - podkreśla trener Damian Dąbrowski. - Z pewnością, jak na pierwszy mecz to nie był wymarzony rywal, ale pomimo wysokiej porażki widzę pozytywy w naszej grze. Moim zdaniem młodzież wyciągnie wnioski z tej porażki i w każdym kolejnym meczu nasza gra będzie bardziej poukładana i wyniki spotkań będą zdecydowanie lepsze.

MKS Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin 1:7 (0:4)

Bramki: Pędzich 70. - Wielądek 17.(k), Barzyc 22. 45., Stańczyk 36. 60., Nowacki 73., Dylewski 82.

Narew: Dobkowski - Laskowski, Kopeć, Kozłowski (46. Chaberek), Podgajny - Młynarski, Knap (65. Grabowski), Chromik (75. Pałaszewski) - Choroszewski, Kaliszewski (70. Kruk) Pędzich