Najmłodsze siatkarki w akcji! Zagrały o puchar [WIDEO, ZDJĘCIA]

Około 200 zawodniczek wzięło udział w turnieju minisiatkówki o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego. Zmagania zorganizował klub OTPS Nike Ostrołęka przy współpracy z Akademią Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia.

W dwójkach wygrała ekipa GLKS Nadarzyn, przed Polonezem Wyszków i Ateną Warszawa. Najlepsza drużyna Nike zajęła 13. miejsce w stawce 26 drużyn. MVP turnieju została Nela Miller z GLKS Nadarzyn.

Rywalizację trójek wygrała Sparta Warszawa 2, wyprzedzając Nike Ostrołęka oraz Rekord 2 Zambrów. Tytuł MVP powędrował do Marii Sawickiej ze Sparty.

Przejdźmy do klasyfikacji końcowej czwórek. Tam wygrała drużyna MOS Wola Warszawa 2. Drugą lokatę zajęła drużyna Nike Ostrołęka, a trzecie - MOS Wola Warszawa. Najlepszą zawodniczką została Maja Wydmańska z MOS Wola Warszawa.

Więcej o sukcesach zawodniczek OTPS Nike Ostrołęka przeczytasz w najbliższym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego".