Najlepszy czas na zakup samochodów... z Grupy Volkswagen

Materiał informacyjny Grupy Volkswagen
Okres wakacyjny zawsze był najlepszym czasem na zakup nowego samochodu. Czemu nie miałoby tak i stać się w tym sezonie? Zwłaszcza, że oferta finansowa od Volkswagen Financial Services jest wyjątkowa i unikatowa na rynku. A tłumaczenie, że "budżet jest w wakacje dość napięty", przestaje mieć znaczenie.

Volkswagen Financial Services razem z markami Grupy Volkswagen wprowadził na rynek atrakcyjną ofertę finansową, która umożliwia zakup samochodów na najlepszych warunkach. A spłata pierwszych rat za klienta, bezpłatne ubezpieczenie od utraty pracy czy możliwość bezkosztowego rozwiązania umowy – to tylko niektóre elementy tej nowej, szerokiej i dostosowanej do potrzeb wielu nabywców oferty. Ale po kolei.

Bez wątpienia, zwłaszcza w perspektywie spędzenia udanych wakacji, jest oferta spłaty za klienta pierwszych rat leasingu, wybranego spośród produktów finansowych Volkswagen Financial Services. Koszt ten pokrywany jest przez poszczególne marki, nie jest on w żadnej formie przerzucany na klienta i nie zwiększa jego pozostałych miesięcznych rat. Trzy pierwsze raty za biznesowego nabywcę zapłaci marka Volkswagen przy umowie leasingu na samochód osobowy, a dwie – przy leasingu pojazdu dostawczego. Spłatę dwóch pierwszych rat deklaruje także marka Audi.

Wiadomo, że jednym ze znaczących dla firm kosztów, które trzeba ponieść jest ubezpieczenie nowego samochodu. Przy finansowaniu osobowego Volkswagena wybranymi produktami leasingowymi i kredytowymi Volkswagen Financial Services, klienci mogą otrzymać ubezpieczenie komunikacyjne pojazdu na pierwszy rok za symboliczny, jeden złoty.

Oprócz tego VWFS razem z marką Audi, klientom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oferuje ubezpieczenie od utraty pracy. Takie ubezpieczenie wprowadzono także przy leasingu osobowych i dostawczych aut marki Volkswagen. W razie utraty pracy, klientowi zostanie wypłacone świadczenie równe racie leasingu, nawet przez 6 miesięcy. To ważne zabezpieczenie, zwłaszcza dla tych, którzy obawiają się takiej ewentualności.

Ceniący spokój, szczególnie docenią także wprowadzenie przez Volkswagen Financial Services atrakcyjnych stawek na pakiety przeglądów dla pojazdów marki Volkswagen. W przypadku modeli dostawczych, pakiety, które umożliwiają bezgotówkowe przeglądy w dowolnej Autoryzowanej Stacji Obsługi marki w Polsce są dostępne za 2 490 zł na okres 3 lat lub do przebiegu 100 tys. km. Atrakcyjne stawki pakietów przeglądów - już od 39 złotych - obowiązują również przy serwisowaniu osobowych Volkswagenów.
I na koniec, coś co jest prawdziwą finansową "poduszką bezpieczeństwa". To możliwość rozwiązania umowy leasingu bez żadnych kosztów. Jeżeli przedsiębiorca lub prywatny nabywca w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy leasingu wykaże, że jego sytuacja finansowa znacznie się pogorszyła, będzie mógł rozwiązać tę umowę bez konsekwencji finansowych. Wystarczy jedynie wpłacić od 5 do 10 proc. opłaty wstępnej (w zależności od marki) i terminowo uregulować pierwszą ratę leasingu. Aby skorzystać z możliwości rozwiązania umowy leasingu, należy od co najmniej 2 lat prowadzić działalność gospodarczą lub być zatrudnionym na umowę o pracę.

Oferta ta jest dostępna dla firm i klientów indywidualnych w markach Audi i ŠKODA, a wyłącznie dla przedsiębiorców w przypadku umów na dostawcze modele Volkswagena oraz osobowe SEAT-y.

Jak zatem widać oferta Volkswagen Financial Services jest unikatowa na naszym rynku i właśnie teraz warto jest z niej skorzystać i wybrać się na samochodowe zakupy.

Materiał oryginalny: Najlepszy czas na zakup samochodów... z Grupy Volkswagen - Polska Times

Dodaj ogłoszenie