Najlepsze tenisistki w Ostrołęce ma I LO [WIDEO, ZDJĘCIA]

W indywidualnych Mistrzostwach Ostrołęki w tenisie stołowym dziewcząt najlepsze miejsca zajęły zawodniczki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Bema. Do zawodniczek z pierwszego "ogólniaka" należało całe podium.

W turnieju wzięły udział aż 34 dziewczęta z ostrołęckich szkół, lecz na walkę o medale szansę miały tylko najlepsze zawodniczki. Zwyciężyła Martyna Trzcińska, która w finale okazała się lepsza od Wiktorii Piorunek. Zawodniczka pokonana w finale zagrała jeszcze o miejsca 2-3 i w tym pojedynku uległa Edycie Olkowskiej. Na czwartym miejscu znalazła się Małgorzata Ciszkowska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4.

Wszystko wskazuje więc na to, że zawodniczki I LO będą faworytkami drużynowych mistrzostw miasta, jakie zostaną rozegrane 14 grudnia w hali im. A. Gołasia. Wcześniej - 11 grudnia - do indywidualnej rywalizacji przystąpią panowie.