Najlepsi tenisiści to Joanna i Patryk. Zobacz zdjęcia i wideo

Najlepsi tenisiści w mistrzostwach Ostrołęki
Najlepsi tenisiści w mistrzostwach Ostrołęki A. Dobkowski
Ponad setka tenisistek i tenisistów rywalizowała w Mistrzostwach Ostrołęki Szkół Średnich. Zawody o puchar prezydenta organizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

W gronie dziewcząt najlepsza okazała się Joanna Załęska z II LO, która w decydującym o zwycięstwie meczu pokonała Wiktorię Piorunek z I LO 2:1 (13:11, 8:11, 11:9). Drugie miejsce zajęła Dominika Szymańska z I LO, trzecie Wiktorię Piorunek, również z I LO, a tuż za podium uplasowała się Klaudia Parzych z ZSZ nr 3.

Emocji nie brakowało również w rywalizacji mężczyzn. W mistrzostwach złoty medal wywalczył Patryk Kruczyk z ZSZ nr 4, który w decydującym spotkaniu pokonał Konrada Różyckiego z ZSZ nr 3 2:0 (11:7, 11:7). Na drugim miejsce uplasował się Michał Smoliński z II LO, trzeci był ostatecznie Konrad Różycki z ZSZ nr 3, a tuż za podium znalazł się Damian Budelewski z II LO. Nagrody najlepszym tenisistom wręczali przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.