Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Nagrody za gaz od Shella

(as)
Michał Szcześniak (po prawej)
Michał Szcześniak (po prawej) Fot. A. Suchcicka
Firma Shell rozlosowała nagrody. Dwie wygrane trafiły do Przasnysza.

Michał Szcześniak (po prawej)
(fot. Fot. A. Suchcicka)

By wziąć udział w losowaniu, trzeba było od 15 października do 15 grudnia 2003 roku zatankować 200 litrów gazu na jednej ze stacji Shella i wypełnić kupon. Kupony trafiły do centrali firmy Shell, gdzie dokonano losowania.
- Wśród naszych klientów rozlosowaliśmy kilka egzotycznych wycieczek, trzy telewizory i kilka rowerów. Nagrodzonych w całej Polsce było kilkunastu - mówi Piotr Pałka, przedstawiciel firmy Shell, który 2 lutego przybył na firmową stację Artura Wydrzyńskiego w Przasnyszu, by pogratulować dwóm szczęściarzom.
- Uważam, że klienci pana Wydrzyńskiego to prawdziwi szczęściarze, bo zgłoszeń było bardzo wiele - podkreśla Pałka. Edward Staśkiewicz wygrał rower, a Michał Szcześniak - 29-calowy telewizor.
- Kiedyś wygrałem krawat w banku. I była to dotychczas moja jedyna wygrana - powiedział Edward Staśkiewicz i zapewnił, że latem dosiądzie wygranego rumaka (dodajmy, że rower, który trafił do Przasnysza, jest produktem firmy Kross). Dla Michała Szcześniaka telewizor to pierwsza wygrana w życiu.
- Założenie gazu do samochodu bez wtrysku kosztuje w granicach 1,4-1,6 tys. zł, a do samochodu z wtryskiem od 2,5 do 4,5 tys. zł - wyjaśnia Artur Wydrzyński, właściciel szczęśliwej stacji i dodaje, że jeśli ktoś jeździ 20-30 tys. km rocznie, to taka inwestycja zwraca się w ciągu roku, półtora. Dodajmy, że obecnie litr gazu kosztuje 1,46 zł.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki