Nadleśnictwo Myszyniec ogłasza przetargi na sprzedaż pojazdów i sprzętu

Materiał partnera zewnętrznego

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Myszyniec, Zawodzie 3, 07-430 Myszyniec ogłasza pisemny nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nw. środków trwałych:


1. Miejsce i termin składania ofert:
Pisemne oferty w zamkniętych kopertach z napisem „Przetarg nieograniczony na sprzedaż środków trwałych” prosimy składać w terminie do dnia 27.02.2019 r. do godz. 10.00 w sekretariacie Nadleśnictwa (pokój nr 3) albo przesłać pocztą tradycyjną na adres Nadleśnictwa Myszyniec.

Oferta powinna zawierać:

  • imię i nazwisko, adres lub nazwę firmy i adres siedziby, NIP,
  • datę sporządzenia oferty,
  • nazwę środka trwałego będącego przedmiotem zakupu,
  • oferowaną cenę brutto,
  • dowód wpłaty wadium,
  • wskazanie rachunku bankowego, na który ma być zwrócone wadium.

2. Miejsce i termin otwarcia ofert:
Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 27.02.2019 r. o godz. 10.30 w biurze Nadleśnictwa Myszyniec.

3. Kryterium oceny ofert:
Jedynym kryterium wyboru oferty będzie oferowana cena. Wybrany środek trwały nabędzie oferent, który zaoferuje najwyższą cenę. Cena zaoferowana musi być równa lub wyższa od ceny wywoławczej podanej w niniejszym ogłoszeniu.

4. Warunki przystąpienia do przetargu
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej środka trwałego. Wadium należy wnieść w formie pieniężnej przelewem na rachunek bankowy: 79 1020 3802 0000 1502 0049 8683 do dnia 27.02.2019 r. do godz. 10.00 z dopiskiem „Przetarg nieograniczony na sprzedaż środków trwałych”. Wadium będzie skutecznie wniesione, jeżeli w podanym terminie znajdzie się na rachunku bankowym.

5. Warunki płatności
Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia po zawarciu umowy kupna – sprzedaży w terminie wyznaczonym przez prowadzącego przetarg, jednak nie dłuższym niż 7 dni od dnia zawarcia umowy. Zapłata ceny nastąpi na konto Nadleśnictwa Myszyniec podane w pkt 4.

Wadium złożone przez nabywcę zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia, natomiast wadium złożone przez innych uczestników przetargu zostanie zwrócone w terminie 3 dni od daty rozstrzygnięcia przetargu

Wadium przepada na rzecz sprzedawcy, jeżeli:

  • żaden z uczestników przetargu nie zaoferuje ceny nabycia równej co najmniej cenie wywoławczej;
  • oferent, którego oferta zostanie przyjęta uchyli się od zawarcia umowy.

Wydanie środka trwałego nabywcy nastąpi, niezwłocznie po podpisaniu umowy kupna - sprzedaży i zapłaceniu ceny nabycia.

6. Informacje dodatkowe
Środki trwałe będące przedmiotem postępowania przetargowego można oglądać w Nadleśnictwie Myszyniec od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00 po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Osobą do kontaktu jest Pani Dorota Wasyk, telefon 533 372 620.

Ogłaszający przetarg nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte w/w środkach trwałych, zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty w przypadku zaoferowania przez uczestników przetargu tej samej ceny oraz unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Administratorem danych osobowych uzyskanych podczas realizacji przetargu jest Nadleśnictwo Myszyniec. Szczegółowe informacje na temat danych osobowych znajdują się na stronie https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_olsztyn/nadl_myszyniec/organizacja.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3