MP juniorek w unihokeju: Wszystko jasne! Złoto dla Nowego Targu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Unihokeistki Podhala Nowy Targ zwyciężyły w turnieju finałowym Mistrzostw Polski juniorek, jaki rozegrany został w Chudku (gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki). Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki Jedynki Trzebiatów przy wsparciu UKS Biedronka Chudek, a trzecie miejsce zajęła

W turnieju finałowym zagrało sześć zespołów, zagrały one ze sobą systemem każdy z każdym. Na największy doping liczyć mogła Jedynka Trzebiatów, a to za sprawą gry w tym zespole miejscowych zawodniczek UKS Biedronka Chudek. Trzebiatowski zespół reprezentowały m.in. Magdalena Bogdańska, Wiktoria Lenda, Ewelina Duszak, Paulina Koziatek, Dominika Florek, Klaudia Święcicka i Amelia Lenda.

Zawodniczki z Chudka, wraz z koleżankami z Trzebiatowa, zdobyły srebrne medale mistrzostw kraju. Podopieczne Marcina Lisiewskiego poniosły porażkę 2:7 z Podhalem Nowy Targ, a także wygrały 3:2 z UKS 85 Mokotów Warszawa, 3:0 z Aligatorem UKS Chwarzno Gdynia, 3:2 z Juniorem Kłębowo i 3:2 z Dzikie Gęsi Zielonka.