„MOCne w biznesie” – więcej przedsiębiorczości wśród kobiet

Materiał informacyjny Santander Bank Polska
Udostępnij:

Santander Bank Polska oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają na cykl warsztatów, wspierających kobiety, które chcą rozwijać się w biznesie.

Na uczestniczki czekają warsztaty prowadzone przez ekspertki, a także granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu. W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorczynie oraz kobiety, które dopiero planują założyć własną firmę. Wspólna inicjatywa Santander Bank Polska oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, czyli projekt „MOCne w biznesie” ma motywować i wspierać kobiety, które planują założyć lub rozwijać własne firmy.

Mamy do czynienia z gender gap w sferze przedsiębiorczości. Dlatego wspólnie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości przygotowaliśmy MOCne w biznesie. To inspirujący projekt, do którego zapraszam wszystkie kobiety, które stawiają na swój rozwój, inwestowanie w siebie i poszerzanie swoich horyzontów. Wzajemnie inspirujemy się do działania, aktywnie wspieramy rozwój liderek i zachęcamy do odkrywania swojego potencjału. – mówi Magdalena Proga-Stępień, dyrektor sprzedaży i dystrybucji z Santander Bank Polska.

Podczas cyklu ośmiu warsztatów prowadzonych on-line swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się inspirujące kobiety.

Już w czwartek 2 czerwca Dominika Bettman oraz Anna Orska opowiedzą o tym, co oznacza, że firma jest zróżnicowana oraz jakie są tego zalety. Przedstawią też różnice w odpowiedzialności ze względu na wielkości firmy i wyjaśnią jak zrównoważony rozwój ma się do zróżnicowania w biznesie. Na zakończenie odpowiedzą na pytania uczestniczek webinaru.

Niecały tydzień później, 8 czerwca, Anita Gałek poruszy tematy związane z wpływem zmiennej rzeczywistości na technologię, biznes i społeczeństwo. Uczestniczki poznają odpowiedzi na pytania, jak współczesne wydarzenia wpłynęły na rynek pracy, które czynniki mają największy wpływ na społeczeństwo oraz jakie kompetencje warto rozwijać, by stać się skuteczną liderką.

Kolejne szkolenia – już po wakacjach

Cykl spotkań „MOCne w biznesie” będzie trwał do połowy listopada 2022 roku. Po czerwcowych spotkaniach nastąpi wakacyjna przerwa, a kolejne szkolenia rozpoczną się od 14 września.

Podczas pierwszego z nich Kamila Gąsior – doradczyni w programie Firmy Jutra od Google, która od lat zajmuje się marketingiem internetowym, wyjaśni jak najlepiej wykorzystać chmurę w swoim biznesie. Szkolenie podzielone będzie na część teoretyczną, podczas której uczestniczki dowiedzą się czym jest chmura i jakie stwarza możliwości oraz praktyczną, gdzie zostaną pokazane konkretne narzędzia oraz sposoby wykorzystania ich w biznesie.

Bezpłatna rejestracja oraz pełny harmonogram spotkań dostępny jest na stronie https://www.santander.pl/ws-mocnewbiznesie/. Będzie można na niej znaleźć także zapisy wszystkich wcześniejszych spotkań.

Program „MOCne w biznesie” jest wspólną inicjatywą Santander Bank Polska oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Dzięki niemu przedsiębiorcze kobiety mogą zdobywać wiedzę i umiejętności podczas warsztatów z inspirującymi kobietami. Dodatkową korzyścią jest program grantowy, w którym można wygra 1 z 10 grantów rozwojowych o wartości 11 tys. złotych lub 1 z 4 dofinansowań o wartości do 50 tys. euro na innowacyjny projekt.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: „MOCne w biznesie” – więcej przedsiębiorczości wśród kobiet - Polska Times

Więcej informacji na stronie głównej Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie