Młodziczki z Ostrowi i młodzicy z Andrzejewa najlepsi w powiecie (zdjęcia, wyniki)

P. Nowak
Na dystansie 1000 m prym wiedli reprezentanci Andrzejewa.
Na dystansie 1000 m prym wiedli reprezentanci Andrzejewa. P. Nowak
Udostępnij:
Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało się w piątek, 13 maja, przeprowadzić powiatowe eliminacje w lekkiej atletyce w kategorii młodziczek i młodzików.
Powiatowa LA mlodziczek i mlodzików w Ostrowi

Powiatowa LA młodziczek i młodzików w Ostrowi

W zawodach odbywających się na stadionie MOSiR w Ostrowi udział wzięły reprezentacje 9 gimnazjów z terenu powiatu ostrowskiego. Uczniowie klas pierwszych i drugich rywalizowali w konkurencjach biegowych na dystansach: 100 m, 300 m, 600 m i 1000 m, w sztafetach 4 x 100 m oraz w skoku w dal i w pchnięciu kulą.

Najlepszą szkołą wśród dziewcząt okazało się gimnazjum nr 3 z Ostrowi, natomiast wśród chłopców zwyciężyło Andrzejewo. Medaliści wszystkich konkurencji indywidualnych oraz zwycięskie sztafety uzyskały awans na zawody między powiatowe, które 25 maja odbędą się w Ostrołęce.

Młodziczki:

100 m
1. Szulęcka Sylwia (Jasienica) 15,11
2. Talarek Aleksandra (Małkinia 2) 15,15
3. Frączyk Paulina (Jasienica) 15,24
4. Rostkowska Patrycja (Małkinia 1) 15,34
5. Malec Aldona (Małkinia 1) 15,35
6. Szydlin Anna (Zaręby Kościelne) 15,47
7. Dąbkowska Aneta (Andrzejewo) 15,5
8. Niemira Klaudia (Zaręby Kościelne) 15,77
9. Sierota Ewelina (Nur) 15,85
10. Frydrych Natalia (Małkinia 2) 15,88
11. Zawistowska Joanna (Nur) 15,9
12. Gosk Wioleta (Andrzejewo) 15,91
13. Kraszewska Kinga (Zaręby Kościelne) 16,04
14. Tryniszewska Kamila (Nur) 16,16
15. Różańska Aleksandra (Małkinia 2) 16,27
16. Borowa Ewelina (Małkinia 1) 17,03
17. Styś Karolina (Prostyń) 17,08
18. Zając Agnieszka (Brok) 17,09
19. Kańkowska Ewa (Brok) 17,71

Finał
1. Talarek Aleksandra (Małkinia 2)
2. Szulęcka Sylwia (Jasienica)
3. Rostkowska Patrycja (Małkinia 1)
4. Frączyk Paulina (Jasienica)

300 m
1. Pawlaczyk Katarzyna (Ostrów Maz. 3) 51,6
2. Żach Karolina (Ostrów Maz. 3) 52,47
3. Ziemak Ewelina (Jasienica) 53,02
4. Świerżyńska Aleksandra (Jasienica) 53,97
5. Stepnowska Eliza (Ostrów Maz. 3) 54,61
6. Jóźwiak Katarzyna (Andrzejewo) 54,92
7. Skowrońska Anna (Zaręby Kościelne) 55,21
8. Bogucka Ewelina (Andrzejewo) 55,22
9. Tyl Joanna (Jasienica) 55,44
10. Rudzińska Angelika (Andrzejewo) 56,22
11. Sierota Ewelina (Małkinia 2) 56,27
12. Bielik Monika (Nur) 57,06
13. Rostkowska Dominika (Zaręby Kościelne) 57,72
14. Skłodowska Monika (Zaręby Kościelne) 58,47
15. Kazanowska Monika (Nur) 59,26
16. Drewnowska Patrycja (Nur) 59,87
17. Woźniak Karolina (Prostyń) 1:00,63
18. Falkowska Paulina (Małkinia 2) 1:01,32
19. Filipiak Agnieszka (Prostyń) 1:01,4
20. Jarząbek Anna (Małkinia 2) 1:01,52
21. Krawczykowska Agata (Brok) 1:07,9

600 m
1. Żach Sylwia (Jasienica) 1:57,11
2. Ambroziak Aleksandra (Ostrów Maz. 3) 1:59,43
3. Jackiewicz Aleksandra (Ostrów Maz. 3) 2:04,08
4. Flak Anna (Andrzejewo) 2:05,03
5. Kamont Natalia (Nur) 2:08,33
6. Szwarc Marzena (Andrzejewo) 2:09,92
7. Kaliś Ewelina (Zaręby Kościelne) 2:10,5
8. Rostkowska Monika (Zaręby Kościelne) 2:11,09
9. Staniaszek Karolina (Jasienica) 2:13,27
10. Skłodowska Katarzyna (Zaręby Kościelne) 2:16,92
11. Persińska Martyna (Prostyń) 2:16,92
12. Iwanowska Natalia (Andrzejewo) 2:18,98
13. Mikołajczyk Karolina (Małkinia 1) 2:20,01
14. Tyl Marlena (Jasienica) 2:20,76
15. Sobiecka Milena (Małkinia 2) 2:27,27
16. Cholewicka Luiza (Nur) 2:30,26
17. Krysiak Natalia (Nur) 2:33,08
18. Żurawska Aleksandra (Małkinia 2) 2:40,2
19. Karwacka Patrycja (Małkinia 2) 2:47,67
20. Lendzioszek Karolina (Ostrów Maz. 3) dsk

Sztafeta 4x100 m
1. Ostrów Maz. 3 58,84
2. Jasienica 1:00,58
3. Małkinia 2 1:02,25
4. Andrzejewo 1:02,81
5. Nur 1:04,05
5. Zaręby Kościelne 1:04,5
7. Małkinia 1 1:04,88
8. Prostyń 1:06,63
9. Brok 1:10,19

Skok w dal
1. Ambroziak Magdalena (Ostrów Maz. 3) 4,44
2. Biała Ola (Andrzejewo) 4,35
3. Jastrzębska Dorota (Jasienica) 4,23
4. Zalewska Aleksandra (Ostrów Maz. 3) 4,05
5. Biszewska Dominika (Andrzejewo) 4,01
6. Dydek Patrycja (Małkinia 2) 3,89
7. Ziemak Monika (Jasienica) 3,80
8. Lorent Katarzyna (Brok) 3,75
9. Skłodowska Patrycja (Andrzejewo) 3,65
10. Sabała Monika (Małkinia 2) 3,56
11. Kalata Elżbieta (Prostyń) 3,50
12. Kikoła Marta (Małkinia 2) 3,39
13. Bednarczyk Magdalena (Jasienica) 0
14. Adrianik Magdalena (Małkinia 1) 0

Pchnięcie kulą (3 kg)
1. Flanc Aleksandra (Ostrów Maz. 3) 8,54
2. Imińska Ewa (Jasienica) 8,07
3. Piotrak Anna (Małkinia 2) 8,06
4. Jackiewicz Wiktoria (Ostrów Maz. 3) 7,95
5. Godlewska Marta (Andrzejewo) 7,7
6. Wyszomirska Aneta (Zaręby Kościelne) 7,69
7. Zaręba Urszula (Andrzejewo) 7,64
8. Kowalewska Karolina (Jasienica) 7,38
9. Rostkowska Maja (Małkinia 2) 7,07
10. Tarnowska Karolina (Jasienica) 6,95
11. Wujek Kinga (Małkinia 2) 6,91
12. Frączyk Kinga (Andrzejewo) 6,9
13. Ścibor Anna (Prostyń) 6,21

Klasyfikacja zespołowa młodziczek (biegi + skok w dal + pchnięcie kulą):
1. Ostrów Maz. nr 3 (38+10+10) 58 pkt.
2. Jasienica (37+5+7) 49 pkt.
3. Małkinia Górna nr 2 (27+3+6) 36 pkt.
4. Andrzejewo (17+8+4) 29 pkt.
5. Nur (15+0+0) 15 pkt.
6. Zaręby Kościelne (12+0+1) 13 pkt.
7. Małkinia Górna nr 1 (10+0+0) 10 pkt.
8. Prostyń (7+1+1) 9 pkt.
9. Brok (6+1+0) 7 pkt.

Młodzicy

100 m
1. Szwarc Dariusz (Andrzejewo) 12,57
2. Użarowski Hubert (Brok) 12,98
3. Gawkowski Paweł (Ostrów Maz. 3) 12,98
4. Romanik Paweł (Jasienica) 13,02
5. Korduszewski Kamil (Jasienica) 13,11
6. Morawski Patryk (Jasienica) 13,22
7. Laskowski Daniel (Zaręby Kościelne) 13,26
8. Cymerman Artur (Prostyń) 13,31
9. Kaczorowski Michał (Andrzejewo) 13,49
10. Uziębło Robert (Prostyń) 13,97
11. Skonieczny Przemysław (Małkinia 2) 14,06
12. Mystkowski Michał (Andrzejewo) 14,07
12. Parapura Hubert (Małkinia 1) 14,07
14. Kusiak Piotr (Prostyń) 14,28
15. Socik Maciej (Małkinia 1) 14,44
16. Lizuraj Paweł (Zaręby Kościelne) 14,51
17. Sokołowski Łukasz (Małkinia 1) 14,7
18. Budnicki Tomasz (Nur) 15,33
19. Raźniak Paweł (Nur) 16,94
20. Korycki Przemek (Nur) dsk

Finał
1. Szwarc Dariusz (Andrzejewo)
2. Gawkowski Kamil (Ostrów Maz. 3)
3. Użarowski Hubert (Brok)
4. Romanik Paweł (Jasienica)

300 m młodzik
1. Kulesza Artur (Andrzejewo) 44,2
2. Maliszewski Jakub (Brok) 44,74
3. Kalinowski Bartosz (Jasienica) 46,01
4. Walendziak Dariusz (Andrzejewo) 46,06
5. Dydek Bartosz (Małkinia 2) 46,23
6. Algrzym Paweł (Jasienica) 46,44
7. Bartkiewicz Michał (Jasienica) 46,57
8. Hajyan Dawid (Ostrów Maz. 3) 47,22
9. Sutkowski Sebastian (Andrzejewo) 47,62
10. Jaskulski Mateusz (Małkinia 2) 47,64
11. Duda Piotr (Brok) 47,87
12. Sarnowski Tomasz (Zaręby Kościelne) 48,08
13. Norberczuk Kamil (Nur) 50,05
13. Zyśk Maciej (Małkinia 1) 50,05
15. Murawski Paweł (Nur) 50,22
16. Prażmo Dominik (Nur) 50,79
17. Goliński Arkadiusz (Prostyń) 52,04
18. Szczepański Krzysztof (Zaręby Kościelne) 53,05
19. Brzozowski Michał (Małkinia 2) 55,46
20. Nienałtowski Mateusz (Zaręby Kościelne) 55,59
21. Jabłonka Bartosz (Małkinia 1) 56,47
22. Kołodziej Konrad (Małkinia 1) 58,11
23. Spaltabaka Paweł (Prostyń) 1:03,28

1000 m
1. Kraszewski Dominik (Andrzejewo) 3:09,45
2. Piwoński Radosław (Andrzejewo) 3:14,51
3. Lewartowski Sebastian (Brok) 3:17,81
4. Kosobucki Kamil (Małkinia 1) 3:21,64
5. Maliszewski Kacper (Brok) 3:22,47
6. Krawczyński Jarosław (Nur) 3:24,94
7. Malinowski Paweł (Andrzejewo) 3:25,46
8. Krupa Michał (Jasienica) 3:27,57
9. Białach Łukasz (Jasienica) 3:28,92
10. Jaźwiński Maciej (Zaręby Kościelne) 3:33,37
11. Rybakiewicz Łukasz (Zaręby Kościelne) 3:34,84
12. Maliszewski Rafał (Małkinia 2) 3:35,99
13. Popławski Paweł (Nur) 3:44,88
14. Rawa Daniel (Zaręby Kościelne) 3:46,06
15. Królik Bartosz (Prostyń) 3:46,14
16. Jastrzębski Bartosz (Jasienica) 3:47,96
17. Barszcz Patryk (Małkinia 2) 3:51,52
18. Pietrak Przemysław (Prostyń) 3:53,27
19. Kombór Kamil (Nur) 3:54,7
20. Osmólski Kamil (Małkinia 2) 4:10
21. Kwieciszewski Kamil (Brok) dsk

Sztafeta 4x100 m
1. Brok 52,43
2. Andrzejewo 52,73
3. Jasienica 54,59
4. Zaręby Kościelne 56,33
5. Małkinia 1 56,36
6. Małkinia 2 56,42
7. Nur 57,23
8. Prostyń 59,56

Skok w dal
1. Gaś Dawid (Brok) 4,99
2. Żyłowski Damian (Andrzejewo) 4,88
3. Skonieczny Mateusz (Jasienica) 4,65
4. Suchcicki Damian (Brok) 4,62
5. Dybaś Sebastian (Zaręby Kościelne) 4,55
6. Grabowski Piotr (Małkinia 1) 4,41
7. Niemira Mariusz (Zaręby Kościelne) 4,39
8. Małkiński Hubert (Brok) 4,38
9. Pskiet Patryk (Jasienica) 4,35
10. Wyszomirski Krzysztof (Zaręby Kościelne) 4,24
11. Kozik Marcin (Prostyń) 4,09
12. Biały Patryk (Andrzejewo) 4,04
13. Tulwin Daniel (Prostyń) 3,97
14. Kozłowski Mateusz (Jasienica) 3,88
15. Gulik Daniel (Nur) 3,87
16. Dębowiak Kamil (Prostyń) 3,85
17. Złotkowski Krystian (Nur) 3,72
18. Gut Zbigniew (Małkinia 1) 3,60

Pchnięcie kulą (4 kg)
1. Nietubyć Cezary (Nur) 11,02
2. Brzostowski Łukasz (Małkinia 1) 10,86
3. Litwa Adrian (Jasienica) 10,7
4. Sikorski Bartosz (Małkinia 2) 10,28
5. Nienałtowski Krzysztof (Zaręby Kościelne) 10,23
6. Powierża Cezary (Prostyń) 9,87
7. Świerżyński Rafał (Jasienica) 9,79
8. Karczmarczyk Robert (Prostyń) 9,67
9. Załuska Adrian (Andrzejewo) 9,63
10. Antkiewicz Krzysztof (Małkinia 2) 9,03
11. Deptuła Przemysław (Brok) 8,93
12. Matys Kamil (Jasienica) 8,36
12. Dmitruk Kamil (Prostyń) 8,36
14. Michałowski Kamil (Zaręby Kościelne) 8,08
15. Kalinowski Robert (Andrzejewo) 7,92
16. Krześniak Sebastian (Brok) 7,76
17. Rzępołuch Mateusz (Zaręby Kościelne) 7,35
18. Mindak Kacper (Brok) 6,46

Klasyfikacja zespołowa młodzików (biegi + skok w dal + pchnięcie kulą):
1. Andrzejewo (45+6+2) 53 pkt.
2. Brok (31+11+3) 45 pkt.
3. Jasienica (24+6+12) 42 pkt.
4. Zaręby Kościelne (15+4+4) 23 pkt.
5. Małkinia Górna nr 1 (14+2+5) 21 pkt.
6. Nur (11+2+7) 20 pkt.
7. Prostyń (10+3+3) 16 pkt.
7. Małkinia Górna nr 2 (11+0+4) 15 pkt.
9. Ostrów Maz. nr 3 (6+0+0) 6 pkt.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie