MKS Przasnysz zwycięstwem kończy sezon IV ligi

Piłkarze z Przasnysza zwycięstwem zakończy sezon 2014/2015.
Piłkarze z Przasnysza zwycięstwem zakończy sezon 2014/2015. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz udanie zakończyli rozgrywki IV ligi mazowieckiej - grupy północ. W ostatnim meczu pokonali Huragan Wołomin 2:1.

Pierwsze trafienie po kwadransie gry było dziełem Kamila Rutkowskiego, który dał prowadzenie gospodarzom. W drugiej połowie spotkani drugą bramkę dla MKS Przasnysz zdobył Maciej Smoliński. Goście odpowiedzieli sześć minut później za sprawą Jakuba Polniaka, ale ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

- Cieszymy się ze zwycięstwa na zakończenie rundy wiosennej w spotkaniu z silnym rywalem - podkreślał po meczu trener MKS Przasnysz Wiktor Pełkowski.

MKS Przasnysz w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północ zajął bardzo wysokie szóste miejsce. Jak występy swoich podopiecznych ocenia trener Wiktor Pełkowski? Więcej niebawem na łamach "Tygodnika Ostrołęckiego" i naszego portalu to.com.pl.

MKS Przasnysz - Huragan Wołomin 2:1 (1:0)

Bramki: Rutkowski 15. Smoliński 76. - Polniak 81.

Przasnysz: Wiśniewski - Przebierała (60. Pepłowski), Butryn, Grędziński, Zakrzewski - Piasecki, Rutkowski (80. Michalak), Pragacz, Chełchowski (75. Piątek), Kamiński (65. Smoliński) - Olszewski