MKS Przasnysz wyraźnie lepszy od ostrołęckiej Korony (zdjęcia, wideo)

Piłkarze z Przasnysza w pierwszej połowie z dużą łatwością dochodzili do sytuacji strzeleckich. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD nie dali rady powalczyć o zwycięstwo w sparingowym spotkaniu z czwartoligowym MKS Przasnysz.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Przasnysz

Podopieczni Grzegorza Cołosińskiego rozegrali dobre zawody, szczególnie w pierwszej części spotkania po której prowadzili 3:1. Pierwszą bramkę po błędzie obrony już w drugiej minucie meczu zdobył Piotr Piasecki. Osiem minut później ładnym strzałem z dystansu popisał się Paweł Olszewski, lokując piłkę tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Sebastiana Szczechowiaka.

Przez pierwsze dwa kwadranse meczu przewaga gości nie podlega dyskusji. Podopieczni trenera Tomasza Słowika zdołali się jednak pozbierać i w kolejnych minutach pokusić o strzelenie kontraktowej bramki. Zdobył ją niezwykle aktywny Patryk Wysocki. Trzydzieści sekund po wznowieniu gry Jakub Wróblewski podwyższył prowadzenie gości na 3:1.

W drugiej połowie meczu obie drużyny dokonały po kilka zmian, a mecz stracił swoje dobre tempo. Zarówno gospodarze, jak i goście z trudem dochodzili do sytuacji strzeleckich, a gdy już je mieli, to z dużą łatwością je marnowali. W efekcie po 90 minutach gry MKS Przasnysz odniósł zasłużone zwycięstwo 3:1.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:3 (1:3)

Bramki: Wysocki 39. - Piasecki 2. Olszewski 10. J. Wróblewski 40.

Korona HiD: Szczechowiak - Górski, Manowski, Karczewski, Sakowski - Dzbeński, Wysocki, Duda, Rudziński, Nosek, Sokół oraz Grochocki, Kurpiewski, Olkowski, Kaczyński, Stworzyjan, Łępicki, Kobyłecki, Słowik.