MKS Przasnysz uległ ostrołęckiej Narwi

Narwianie w sobotnie popołudnie cieszyli się z drugiego ligowego zwycięstwa z rzędu. A. Dobkowski
W spotkaniu 30. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ piłkarze MKS Przasnysz ulegli MKS Narew Ostrołęka 2:3.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego dobrze rozpoczęli sobotnie starcie od prowadzenie po bramce strzelonej przez Pawła Olszewskiego. Przed przerwą to Narwianie przejęli inicjatywę i wykorzystując błędy defensywy dwukrotnie wpisali się na listę strzelców za sprawą Marcina Gałązki.

Tuż po zmianie stron kolejny błąd defensywy gospodarzy kosztował drużyna z Przasnysza utratę trzeciej bramki. Na listę strzelców wpisał się tym razem Adrian Mleczek. Gospodarze szybko odpowiedzieli golem Damiana Grędzińskiego z rzutu karnego, a następnie starali się wyrównać.

W 69. minucie spotkanie czerwoną kartkę otrzymał Radosław Piątek za faul na Piotrze Kubacie i gospodarze musieli grać w dziesiątkę. Mimo ambitnej walki to Narwianie odnieśli pewne i zasłużone zwycięstwo 3:2, zapisując na swoim koncie komplet punktów.

W kolejnym spotkaniu IV ligi mazowieckiej piłkarze ostrołęckiej Narwi zmierzą się z Nadnarwianką Pułtusk. Spotkanie w sobotę, 30 maja o godz. 16.00 na stadionie przy ulicy Witosa. W tym samym terminie MKS Przasnysz czeka wyjazdowa batalia z Błękitnymi Gąbin.

MKS Przasnysz - MKS Narew Ostrołęka 2:3 (1:2)
Bramki: Olszewski 27. Grędziński 52.(k) - Gałązka 42. 45.+1, Mleczek 49.

Przasnysz: Wiśniewski - Butryn, Zakrzewski, Kamiński, Grędziński (55. Pepłowski) - Kosiorek, Olszewski, Piasecki (64. Piątek), Chełchowski (82. Smoliński), Pragacz (46. Przebierała) - Rutkowski

Narew: Myśliński - Gawrych, Kopeć, Cychol, Skorupka - Mleczek, Gałązka, Chromik (85. Pędzich), Wargulewski - Strzeżysz, Stachowicz (63. Kubat)