MKS Przasnysz ograł Narew. Zobacz zdjęcia i wideo

Andrzej Łyziński ratował Narwi z opresji nawet w takich sytuacjach.
Andrzej Łyziński ratował Narwi z opresji nawet w takich sytuacjach. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi ulegli w meczu IV ligi mazowieckiej rozegranym na stadionie przy ulicy Witosa MKS Przasnysz 0:2.

MKS Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz

Bramki w sobotniej konfrontacji padły w drugiej odsłonie meczu. Najpierw Andrzeja Łyzińskiego pokonał Jakub Wróblewski, a trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Łukasz Wróblewski.

Wcześniej golkiper Narwi Andrzej Łyziński miał okazję popisać się nieprzeciętnymi umiejętnościami. W pierwszej połowie meczu obronił rzut karny egzekwowany przez Krzysztofa Butryna. Na początku drugiej odsłony meczu obronił jedenastkę wykonywaną przez Łukasza Wróblewskiego.

W kolejnych minutach meczu piłkarze z Przasnysza znaleźli sposób na pokonanie golkipera Narwi.

W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Marcina Romana zmierzą się z na wyjeździe Bzurą Chodaków. Spotkanie zaplanowano na sobotę 19 października na godz. 15.00.

MKS Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:2 (0:0)

Bramki: J. Wróblewski 62. Ł. Wróblewski 65.

Narew: Łyziński - Skorupka, K. Dzwonkowski, Pełtak, D. Dzwonkowski - Strzeżysz, Stachowicz (70. Gawrych), Sowa (60. Dawidzki), Pietrasiak, Krawul (70. Dąbrowski) - Niedźwiecki (60. Kubat)

MKS Przasnysz: Kokosiński - Pełkowski, R. Wróblewski, Grędziński (80. Łazarz), Ł. Wróblewski (83. Grabowski), Butryn, Rutkowski, J. Wróblewski (85. Płocharz), Olszewski, Piasecki (78. Karczewski), Kamiński