MKKK Ostrołęka zdobył 12 medali w Ogólnopolskim Turnieju Bartoszyce Cup, 20.11.2021

OPRAC.:
Beata Modzelewska
20 listopada w Bartoszycach odbył się Ogólnopolski Turniej Bartoszyce Cup, w którym udział wzięło 177 zawodników z 12 klubów reprezentujących różne organizacje kyokushin karate kontaktowego. Udział w zawodach wzięli zawodnicy MKKK, którzy zajęli II miejsce drużynowo, zdobywając 12 medali.

Oto osiągnięcia - miejsca na podium - ostrołęckich karateków w tym turnieju:

1. Marysia Lisiewska, Szymon Nalewajk, Szymon Brzuzy, Jan Kołakowski, Jan Konarzewski, Aleksander Prusinowski,
  2. Amelia Duch, Gabriel Puławski,
  3. Emilia Borkowska, Julia Nowak, Małgorzata Kozłowska, Jakub Prusiński.

Udział w turnieju wziął również Jan Szczepanek, który mimo bardzo dobrej postawy zajął miejsce poza podium. Turniej w Bartoszycach był szczególnie udany dla Aleksandra Prusinowskiego, który oprócz zdobycia złotego medalu otrzymał również nagrodę finansową w wysokości 500 zł ufundowaną przez burmistrza Bartoszyc Piotra Petrykowskiego.

Opiekunami zawodników byli sensei Kinga Przybyłek i Krzysztof Pszonak, w roli sekundanta idealnie sprawdził się senpai Piotr Prusiński, a w składzie sędziowskim zasiadł sensei Wojciech Domański.