Mityng młodzików z Tomaszem Majewskim [ZDJĘCIA]

  Mityng młodzików z Tomaszem Majewskim [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału
  Michał Kowalczyk

  Aktualizacja:

  Tygodnik Ostrołęcki

  Mityng młodzików z Tomaszem Majewskim [ZDJĘCIA]
  1/52
  przejdź do galerii

  ©Michał Kowalczyk

  Dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski był gościem mityngu lekkoatletycznego młodzików, jaki odbył się na stadionie miejskim w Ostrołęce. Imprezę zorganizował Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki. Padło wiele ciekawych wyników.
  W mityngu lekkoatletycznym w Ostrołęce wystartowali młodzicy z całego regionu. Wyjątkowym przeżyciem była dla nich obecność mistrza olimpijskiego, który nikomu nie odmówił autografu lub wspólnego zdjęcia. Lepszej motywacji do dalszego uprawiania lekkiej atletyki chyba nie można sobie wyobrazić.

  W skoku w dal dziewcząt wynik 4.42 m dał zwycięstwo Oliwii Napiórkowskiej z OKLA Ostrołęka.Wyprzedziła ona swoje klubowe koleżanki - Amelię Napiórkowską i Wiktorię Szcześniak.
  Wśród młodszych chłopców w dal najlepiej skakał Adam Dovgosheya - 3.59m, a miejsca na podium zajęli jeszcze Maciej Połomski i Filip Dawidczyk. Na 60 m chłopców najszybszy okazał się Aleksander Stępniak z SP1, jako jedyny uzyskał on wynik poniżej 10 sekund - 9.37s. Z kolei bieg na 100m kobiet wygrała reprezentantka OKLA Izabela Stefańska z czasem 13.63s.

  W konkurencji najbardziej zbliżonej mistrzowi olimpijskiemu - pchnięciu kulą chłopców - zwyciężył Wojciech Kaczmarczyk z OKLA, jego wynik to 10.75m, kolejne miejsca zajęli jego klubowi koledzy Adrian Milewski i Michał Gruszczyński. Więcej wyników i relacja z mityngu już w najbliższym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego".

  Zobacz galerię

  Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Specjalnie dla Was

  Wideo