Minister edukacji narodowej apeluje: rodzice mają kontrolować tornistry dzieci

K. Gruszczyńska, M. Jankowska
123rf
Udostępnij:
Anna Zalewska, minister edukacji narodowej, przez wiele miesięcy nie reagowała na sygnały m.in. od rzecznika praw dziecka, dotyczące sytuacji polskich uczniów, przeciążonych zarówno nauką, jak i dźwiganiem kilkukilogramowych plecaków. Teraz zaapeluje do dyrektorów szkół i nauczycieli o przeciwdziałanie temu zjawisku.

Anna Zalewska, minister edukacji narodowej, przez wiele miesięcy nie reagowała na sygnały m.in. od rzecznika praw dziecka, dotyczące sytuacji polskich uczniów, przeciążonych zarówno nauką, jak i dźwiganiem kilkukilogramowych plecaków. Teraz zaapeluje do dyrektorów szkół i nauczycieli o przeciwdziałanie temu zjawisku. Anna Zalewska, minister edukacji narodowej, przez wiele miesięcy nie reagowała na sygnały m.in. od rzecznika praw dziecka, dotyczące sytuacji polskich uczniów, przeciążonych zarówno nauką, jak i dźwiganiem kilkukilogramowych plecaków. Teraz zaapeluje do dyrektorów szkół i nauczycieli o przeciwdziałanie temu zjawisku.

Chcesz więcej?

Kup prenumeratę cyfrową i ciesz się nieograniczonym dostępem do najlepszych artykułów w jednym miejscu

Subskrybuj

Materiał oryginalny: Minister edukacji narodowej apeluje: rodzice mają kontrolować tornistry dzieci - Plus Dziennik Bałtycki

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie