MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mikołajkowe batalie tenisistów (zdjęcia, wideo)

Arkadiusz Dobkowski
Arkadiusz Dobkowski
Najlepsi zawodnicy turniejów mikołajkowych
Najlepsi zawodnicy turniejów mikołajkowych Arkadiusz Dobkowski
Mikołajkowe turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych to już tradycja. W hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowały dzieci i młodzież.

Najmłodsze zawodniczki i zawodnicy wzięli udział w turnieju mini tenisa. W rywalizacji zwyciężył Kuba Bieżuński, przed Filipem Techmańskim, Pauliną Bieżuńską i Joanna Tyszką. W decydującym meczu Kuba Bieżuński pokonał Filipa Techmańskiego w dwóch setach 10:3 10:1. W rywalizacji młodzieży do lat 18 najlepszy okazał się Jakub Gutowski z Łomży, który pokonał ostrołęczanina Michała Brodackiego 7:5 i łomżanina Michała Gogola 6:4. Na drugim miejscu rywalizację ukończył ostatecznie Michał Gogol, a trzeci był Michał Brodacki.

Do młodych tenisistów trafiły nagrody niespodzianki ufundowane przez pizzerię Da Grasso, Piekarnię Kurpiowską Serafin i radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego. To już ostatnia impreza organizowana przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe w niezwykle długim i trudnym sezonie. Kolejne imprezy zaplanowane zostały na styczeń 2017 roku.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki